بررسی بهترین هدفون های: Beats By Dr Dre

بررسی بهترین هدفون های: Beats By Dr Dre

با سلام امروز میخوام بهترین هدفون های Beats که توسط Dr Dre رپر بزرگ آمریکایی ساخته میشوند و امروزه جزو یکی از بهترین هدفون ها در جهان هستند را معرفی کنم که امیدوارم لذت ببرید.

قیمت: ۱۴۹٫۹۵ $
ارتفاع: ۲۵ mm
طول کابل: ۱٫۲۸۰ متر
وزن: ۲۲ کیلوگرم

دلیلی که هنرمندان را به این مدل Earphones جذب میکنه کوچک بودن این مدل ولی در عین حال صدای وحشتناکی که تولید میکنه است. این مدل که در دو رنگ سیاه و سفید عرضه شده است یکی از بهترین مدل ها در بین Earphones است.

inear beatsbydre tour feature برسی بهترین هدفون های: Beats By Dr Dre
Powerbeats: (بهترین برای ورزشکاران)
قیمت: ۱۴۹٫۹۵ $
وزن: ۰٫۰۳ کیلوگرم
ارتفاع: ۷۱ mm
طول کابل: ۱٫۱۲۱ متر

این Earphones مورد تایید LeBron James ورزشکار معروف آمریکایی است. طراحی این Earphones به گونه ای است که وقتی شما در حال جنب و جوش هنگام ورزش و یا حتی در خیابان باشید از گوش شما بیرون نخواهد آمد و عایق عرق است. این Earphones در سه رنگ: سفید ، قرمز ، مشکی در دسترس است.

inear beatsbydre powerbeats feature برسی بهترین هدفون های: Beats By Dr Dre
Heartbeats: (تایید شده هیولای آمریکایی!)
وزن: ۰٫۰۲ کیلوگرم
قیمت: $ ۱۲۹٫۹۵
ارتفاع: ۲۵ mm
طول کابل:  ۱٫۲۰۰ متر

این Earphones توسط خواننده آمریکایی معروف یعنی Lady Gaga طراحی شده است و به گونه ای است که هم در مد کاربرد دارد و هم در موسیقی! برای بار اول که شما این هدفون را در گوش خود میگذارید متوجه میشوید که هم گوش شما و هم قلبتان در حال لذت بردن از آهنگ است! قابل ذکر است این Earphones در دو رنگ مشکی و سفید قابل دسترس است.

inear beatsbydre heartbeats feature برسی بهترین هدفون های: Beats By Dr Dre
urBeats (بهترین از هر نظر)
قیمت: ۹۹٫۹۵ $
وزن: ۰٫۰۱۸ کیلوگرم
طول کابل: ۱٫۲ متر
ارتفاع: ۲۲٫۳ mm

مدل urBeats که در دو رنگ مشکی و سفید عرضه شده است را میتوان ارزان ترین در بین Earphones دانست. این مدل جزو اولین تو گوشی های  Dr Dree بود ولی در عین سادگی و ارزان قیمت بودنش توانست بسیار خوب جلوه کند. زیرا مدل کلاسیک و قدرت صدایی که دارد توانست پرطرفدار ترین هدفون در بین مدل های Earphones باشد.

inear beatsbydre urbeats black feature برسی بهترین هدفون های: Beats By Dr Dre
Pro (هدفونی که در هر استدیو ای مورد استفاده قرار میگیرد)
قیمت: ۳۹۹٫۹۵
وزن: ۰٫۴۰ کیلوگرم
ارتفاع: ۱۹۷ mm
طول کابل: ۱٫۵۲۳ متر

هدفون pro فقط برای کسانی که موسیقی میسازند و یا موسیقی را به طور جدی دنبال میکنند طراحی شده است. Lil Wayne رپر معروف آمریکایی همیشه در استدیو و یا در موزیک ویدیو هایی که میسازد از هدفون pro استفاده میکند و میگوید این هدفون به جون من وابسته است!!!! (منظورش اینه که اگه این هدفون نباشه کار های من به خوبی پیش نمیره!) این هدفون در رنگ های قرمز ، سفید ، مشکی و ترکیب قرمز و مشکی عرضه شده است.

overear pro black standard thrqrtleft برسی بهترین هدفون های: Beats By Dr Dre
Wireless (آزادی بدون سیم!)
قیمت: ۲۷۹٫۹۵ $
وزن: ۰٫۲۱
ارتفاع: ۱۹۷ mm
طول کابل: ندارد

مودل بیسیم Beats امروزه جزو یکی از معروف ترین مدل ها در بین محصولات Dr Dre است. زیرا هم از کیفیت صدای خوبی برخوردار است و هم شما میتوانید بدون اینکه دستگاه موسیقی خود را از جیبتان در بی یاورید از روی یکی از گوشی های این هدفون موسیقی خود را انتخاب یا عوض کنید. این هدفون در رنگ های سفید و مشکی قابل دسترس است.

overear beatsbydre wireless feature برسی بهترین هدفون های: Beats By Dr Dre

Mixr (بهترین برای Dj ها)
قیمت: ۲۴۹٫۹۵ $
وزن: ۰٫۲۱ کیلوگرم
ارتفاع: ۱۹۷ mm
طول کابل: ۱٫۶۱۵ متر

کلا هر خواننده معروفی در پی فعالیت کاری اش از هدفون های Beats استفاده میکند ؛ ولی در بین این ها یک نفر است که علاقه خاصی به این هدفون ها و مخصوصا مدل Mixr دارد و آن کسی نیست جز David Guetta. ایشون تو همه موزیک ویدیو های خود از این هدفون استفاده میکند و میگوید این هدفون یکی از بهترین ، خوش صداترین ، سبک ترین هدفون هایی است که من استفاده کرده ام و از کار با آن لذت میبرد. این هدفون در سه رنگ قرمز ، مشکی و سفید بسیار زیبا به بازار آمده است.

overear beatsbydre mixr feature برسی بهترین هدفون های: Beats By Dr Dre
Solo HD (بهترین میکس کننده آهنگ و طراحی)
قیمت: ۱۹۹٫۹۵ $
وزن: ۰٫۱۶ کیلوگرم
ارتفاع: ۱۹۷ mm
طول کابل: ۱٫۳۶۱ متر

آخرین هدفونی که در لیست من جای دارد هدفون Solo HD است. دلیل اینکه در نام این هدفون HD به چشم میخورد کیفیت صدای خارقالعاده آن است. از دیگر ویژگی هایی که این هدفون دارد میتوان به سبک بودن آن ، رنگ های آن ، قیمت نسبتا خوب آن اشاره کرد. Dr Dre با عرضه این هدفون نشان داد که چند پله از رقبای خود همچون سونی در عرضه هدفون جلوتر است. از رنگ های این هدفون میتوان به: قرمز ، سفید ، سبز ، آبی کم رنگ ، آبی پررنگ ، بنفش ، صورتی پررنگ و مشکی اشاره کرد!

feature 800x600 3 برسی بهترین هدفون های: Beats By Dr Dre
12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید