با گیم پد Archos بیشتر آشنا شوید

با گیم پد Archos بیشتر آشنا شوید

سال 2013 اینطور که به نظر میرسد سال بازی های تحت اندروید است. امسال بیشتر اسمارت فون ها، تبلت ها و گیم پد هایی همانند  Ouya، GameStick و همچنین Nvidia Project Shield که منتشر شده اند یا منتشر خواهد شد از اندروید استفاده میکنند.

Archoos

گیم پد 7 اینچی ساخت Archos که اواخر سال قبل معرفی شد. مانند یک کنسول دستی به  شما اجازه میدهد از طریق Google Play بازی مورد علاقه تان را خریداری کنید.

archos

این شرکت فرانسوی ادعا کرده است، تبلت های لمسی ارائه شده برای بازی فاقد سازگاری و پاسخ گویی مناسب هستند و طی همین موضوع این گیم پد دارای کلید های فیزیکی و آنالوگ هایی برای کنترل هستند که تجربه ای خوب از بازی کردن را به شما القا خواهند کرد. حال باید دید این گیم پد میتواند خود را مانند محصولات سونی و نینتندو اثبات کند؟

archos

این Game Pad از اندروید نسخه 4.1 بهره می برد. این گیم پد 7 اینچی توانایی نمایش با رزولوشن 1024×600 و با 170ppi دارا است. این گیم پد دارای پردازنده 1.6GHz همراه با حافظه اصلی 1GB است. ولی نکته عجیب اینجاست که این گیم پد قابلیت 3G یا 4G را ندارد و فقط یک دوربین از جلو خوهد داشت. محصول شرکت Archos  قابلیت اتصال حافظه ی microSD را تا حجم 32GB را دارد.

Game pad

قیمت این گیم پد 129£ است.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید