20 فوریه. سونی، آینده را به نمایش می‌گذارد: آیا پلی استیشن 4 در راه است؟

20 فوریه. سونی، آینده را به نمایش می‌گذارد: آیا پلی استیشن 4 در راه است؟

playstation_logo_ondevice2-180-75

سونی دارد آشی می‌پزد با یک وجب روغن رویش! ممکن است نتیجه آن، پلی استیشن 4 باشد. بیستم فوریه.

شرکت سونی از طریق تویتی که روز پنج شنبه منتشر کرد، ما را با اغوا گری به «دیدن آینده» دعوت کرد. این شرکت تویت خود را به یک جلسه مربوط به پلی استیشن در یک وب‌سایت با جزئیات کمی به جز تاریخ از پیش تعیین شده 6 بعد از ظهر فرستاد.

راستی، دو تا مطلب دیگر هم هست: یک ویدئوی مفهومی با موسیقی آرام و مثلث‌های معلق در هوا، صلیب‌ها، دایره‌ها و مربع‌ها، نشانه‌هایی که می‌تواندمرتبط با تشکیلات پلی استیشن باشد. ناخنکی هم به برخی از سخت افزارها زده شده اما سخت است که آن‌ها را به نماد شبیه دانست.

پایین آن تیزر، بینندگان می‌توانند ثبت نام کنند تا زمانی که سونی محصول جدیدش را ارائه کرد، اخبار مربوط به آن را در ایمیلشان دریافت نمایند.

اتفاق بزرگی خواهد بود

دعوتی‌های آن روز در شهر نیویورک اصحاب رسانه را تحت تأثیر قرار خواهد داد چرا که این به روز رسانی نمادیست از یک به روز شدن واقعی نه فقط افزودن تعدادی چند از خصوصیت‌های نا مهم به محصولات فعلی.

با وجود آنکه ما هیچ اطلاعاتی در باره وقایع آن روز نداریم، اما سونی پرده از پلی استیشن 4 بر خواهد داشت.

کنسول جدید سونی که خود شرکت آن را با عنوان «اوربیتز» می‌شناسد، گفته می‌شود که دارای یک پردازنده AMD 8 هسته ای در کنار کارت گرافیکAMD که با وجود کم بودن RAM قدرت بیشتری از X Box 720 بها نخواهد داد.

با آمدن PS4 در 20 فوریه، این محصول از E3 در ماه جون جلو تر خواهد افتاد و حد اقل تا زمان حاضر از کنسول نسل بعدی مایکروسافت هم جلو خواهد بود.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید