شرکت سامسونگ مراسم معرفی گلکسی تب S را به صورت زنده پخش خواهد کرد

شرکت سامسونگ مراسم معرفی گلکسی تب S را به صورت زنده پخش خواهد کرد

- دراخبار تکنولوژی

شرکت سامسونگ امروز اعلام کرد که در تاریخ 12 ژوئن تمامی طرفداران این تبلت می توانند به صورت زنده شاهد این رویداد بزرگ که در آن تبلت جدید سامسونگ ، گلکسی تب S معرفی می شود، باشند .

البته این پخش زنده برای طرفداران نیویورکی قابل دسترسی خواهد بود ولی طرفداران آسیایی این تبلت نیز می توانند آن را به صورت زنده از طریق کانال سامسونگ در یوتیوب مشاهده کنند.

gsmarena_001

نام این رویداد بزرگ شرکت سامسونگ برای معرفی تبلت جدیدش Tab into Color نام گذاری شده است و در تاریخ 12 ماه ژوئن در محل تئاتر میدان مدیسون نیویورک و به وقت محلی نیویورک در ساعت 7 بعد از ظهر آغاز خواهد شد.

اگر شما هم از آن دسته از طرفداران تبلت هستید که مطالبی که ما درمورد عکس ها و مشخصات لو رفته این تبلت که هفته قبل در سایت تک فارس به نمایش گذاشتیم را از دست داده اید می توانیم اطلاعاتی جزئی درباره این تبلت به شما بدهیم.

این تبلت دو مدل دارد که یکی دارای صفحه نمایش 8.4 اینچی و دیگری دارای صفحه نمایش 10.5 اینچی خواهد بود و کیفیت صفحه نمایش آن نیز Super AMOLED QHD خواهد بود.

همچنین شرکت سامسونگ یک ویدئو تبلیغاتی نیز منتشر کرده است که صحت گفته ما را تأیید می کند و به زودی این مراسم معرفی در نیویورک برگزار خواهد شد.

0