OpenMix , دی جی جیبی شما

اخبار ، تکنولوژی آینده ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۳

خیلی از کاربران دنیای دیجیتال به میکس یا به عبارت بهتر تدوین کردن موسیقی های مورد علاقه ی خود علاقه ی زیادی دارند اما تعداد بسیاری از همین کاربران وقتی برای انتخاب موزیک های مختلف و میکس کردن آنها با یکدیگر و پس از ساعت ها تلاش در نهایت ایجاد یک پلی لیست خوب را ندارند . همین ایده است که اکنون موجب پیشنهاد تولید یک میکسر کوچک شده است . با OpenMix آشنا شوید .

OpenMix در واقع ایده ی یک گجت کوچک است که این امکان را به کاربران میدهد که به صورت آنی و همزمان چند گجت با قابلیت  پخش موسیقی را به هم (البته به واسطه ی خود این گجت) متصل نموده و سپس بین صدای در حال پخش از آنها تغییر موقعیت داده و یا حتی موسیقی های در حال پخش را با یکدیگر ترکیب یا میکس نمایند،به طور می توانید همزمان گوشی هوشمند وتبلت خود را به آن متصل کرده و بر روی هر یک فایل موسیقیی دلخواه خودتان را پخش  نموده و در آن واحد به میکس و ترکیب صدای آنها با هم بپردازید.

همانگونه که گفتیم این گجت در حال حاظر تنها یک ایده است که اکنون مشغول جذب سرمایه ی اولیه بر روی وبگاه Kickstarter  است که هدف از این ایده و تولید احتمالی آن جلب توجه کاربرانی است که می خواهند با صرف هزینه ی کم ابزاری را جهت میکس موسیقی به عنوان یک تفریح تهیه نمایند. همچنین قیمت پیشنهادی برای این گجت تنها 29 دلار است که در ادامه طرحی مفهومی از نحوه ی کارکرد این دستگاه را مشاهده کنید .

278

منبع : Gizmodo

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید