درباره نمایشگاه بازی gamescon بیشتر بدانیم:

درباره نمایشگاه بازی gamescon بیشتر بدانیم:

 

 

این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاهای بازی است که هر ساله از بازی های نوین و به روز خود رونمایی می کند.

این نمایشگاه هرساله در آلمان برگزار می شود و یه جورایی می توان آن را نسخه اروپایی نمایشگاه e3 به حساب آورد.این فرصت برای شرکتهای بزرگ بازی ساز یک زمان مناسبی است که سیاست های کاری خود و همچنین محصولات خودشون رو با تبلیغات گوناگون و ارائه بازی های تولید شده به نمایش می گذارند.

کنفرانس های متعددی هم برای معرفی و رونمایی از بازی های در دست ساخت از قسمت های دیگر این نمایشگاه وسیع است.

یکی از بازی هایی که مایکروسافت در مورد اون صحبت می کند بازی جذاب unity می باشد که این بازی درواقع فرانسه قرن 18 را روایت می کند و حرکات و پرش ها و عملکرد شخصیت اصلی اون بسیار روانتر و با سرعت عمل بالاتری ساخته و پرداخته شده است.

علاوه بر بازی های بزرگ و پر سر و صدا بازی های کوچک تر هم جایگاه ویژه ای در برنامه های مایکروسافت دارند و جزو اون دسته از مواردی است که مایکروسافت به آن توجه ویژه تری دارد.

نسخه جدید بازی call of duty هم جزو اون دسته از بازی هایی است که قراره برای xbox one  یک سری ویژگی های اختصاصی داده شود.

 

images

یکی از مواردی که در این سری از بازی به آن توجه ویژه شده رانندگی ویژه ایست که در این نسخه از بازی به خوبی به آن پرداخته شده است.

یکی از قابلیت هایی که به این نسه جدید داده شده است پرش های بلند است که به لباس های شخصیت ها داده شده است و این امر جذابیت بازی را دوچندان می کند.

اما شاید مهمترین عنوانی رو که شرکت مایکروسافتدر این نمایشگاه ارائه نمود پرده برداری از بازی کوانتوم بود.در این بازی شما قادر به هدایت شخصیتی هستید که قابلیت کنترل کردن زمان را دارا می باشد.

گرافیک این بازی به گونه ایست که تفاوت ها در کنسول های نسل هفتم و هشتم را به خوبی نشان می دهد.

 

اما شرکت play station  خیلی صحبتی در این نمایشگاه نداشت و فقط به توصیف تریلر های بازی های خود بسنده کرده بود.

از جمله دیگر برنامه های این نمایشگاه صحبت پیرامون بازی متال گرسالید بود که در اون علاوه بر ایجاد تغییرات عمده برای XBOX ONE  و XBOX 360 هم طراحی وپیاده سازی شده بود.

 

a11b1849-c77f-4d1b-aa65-f8a2276da357

 

 

 

0

ارسال یک دیدگاه