بروزرسانی Windows 10 نیز در کنار قابلیت Backward Compatible در ماه نوامبر به Xbox One خواهد آمد

بروزرسانی Windows 10 نیز در کنار قابلیت Backward Compatible در ماه نوامبر به Xbox One خواهد آمد

Microsoft اعلام کرد که بروزرسانی ویندوز 10 برای Xbox One در ماه نوامبر سال جاری منتشر خواهد شد. این بدان معنا نیست که کاربران این کنسول بازی نسل هشتمی به صورت کامل با یک دستگاه مجهز به ویندوز 10 و رابط کاربری دسکتاب روبرو خواهند شد و این بروزرسانی تنها شامل قابلیت هاییست که در آینده به صورت مفصل از آن ها صحبت خواهد شد.

در نهایت چیزی که کاربران آن را حس خواهند کرد، فقط تغییر ظاهر Dashboard کنسولشان و تغییراتی در کارکر Kinect است و بقیه ی تغییرات مربوط به سخت افزار کنسول می شود. آقای Major Nelson از Xbox نیز اعلام کرده است که با نزدیک شدن به تاریخ انتشار این بروزرسانی اطلاعات مهمی را از آن به اشتراک خواهد گذاشت و در حال حاضر این بروزرسانی را برای کنسول Xbox One می توانیم در دو جمله خلاصه کنیم: بهبود در کارایی سخت افزاری دستگاه و تغییر ظاهری با توجه به نیاز های اساسی کاربران.

دستیار سخنگوی Cortana که این روز ها در تمام دیوایس های هوشمند پیدا می شود با این بروزرسانی برای کاربران این کنسول نیز موجود خواهد بود. این برنامه به کینکت کمک خواهد کرد که تا بهتر از گذشته دستورات صوتی کاربران را درک کرده و به آنان پاسخ دهد.

0

2 نظر

ارسال یک دیدگاه