معرفی کارت گرافیکی جدید از سوی AMD برای گیمرها

معرفی کارت گرافیکی جدید از سوی AMD برای گیمرها

برای همه ی گیمرا یا به اصطلاح پارسی برای همه ی بازی بازها نام AMD یک نام کاملا آشنا می باشد که همه با آن به خوبی آشناییت دارند. AMD حال قصد دارد از جدیدترین تکنولوژی کارت گرافیک خود که مخصوص بازی بازها می باشد را رونمایی کند.
AMD در یکی از مصاحبه های خود در روز جمعه با یکی از سردبیران سایت اینترنتی GAMESPOT اعلام کرد که قصد دارد در سال جاری یک تراشه بسیار قوی گرافیکی را به بازی بازها رونمایی کند. AMD اعلام کرد که کارت گرافیک جدید آنها  Radeon HD 7000 نام دارد و بسیار قوی می باشد و قرار است قبل از سال 2014 از آن رونمایی کنند.

آمادگی برای رقابت با رقیبان خود در سال جاری :

معاون بخش تجاری آقای روی تیلور طی مصاحبه ای اعلام کرد که :
من و دیگر دوستانمان اصلا باورمان نمی شد که با این سرعت به کمپانی بسیار قوی ANVIDIA که متخصص ساخت کارت گرافیک های بسیار قوی می باشد برسیم و حالا به این باور رسیدیم که قدرت واقعی در خلق چنین کارت گرافیک هایی در دستان ما میباشد.

همچنین انویدیا اعلام کرد که قرار است در سال جاری میلادی همه ی فروش کارت گرافیک در جهان را در اختیار خود بگیرد و از این بابت هیچ ترسی از رقیبان خود ندارد.
AMD قصد دارد که یک رقابت بسیار سخت را برای انویدیا فراهم سازد:

روی تیلور همچنین اعلام کرد که: ما کاملا آماده رقابت با رقیب خود هستیم تا دوباره مشتریان ما از کارت گرافیک های ما برای کامپیوترهای خود استفاده کنند.

طرح های جدید AMD در حال حاضر برای این است تا کارت گرافیک جدید خود را به سازندگان بازی های AAA ارائه دهد تا قدرت کارت گرافیک خود را به رخ رقیبان بکشاند.

قبلی «
بعدی »

عاشقم ...

۵ دیدگاه‌ها

  1. Only nvidia :-) :yes:
    سپاسسسسس :-D

  2. بسیار عالی بود. همین الانش هم انویدیا با میلیاردها دلار پولی که داره برای تبلیغ و بهینه سازی های اختصاصی خرج میکنه از AMD عقب افتاده. حالا که AMD هم پروژه Gaming Evolved را شروع کرده دیگه بماند. از دوران Radeon 7000 محصولات رادئون را استفاده میکردم و واقعا عالی بودن همیشن

  3. واقعا ATI یک رقیب خیلی خیلی جدی برای انویدیا هستش باید ببینم با این کارت گرافیک چی میکنه :laugh: ;-)
    ممنون رضا جان برای خبر ;-)

  4. دمش گرمی ولی :

    ONLY NVIDIA :D

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس