Cyanogen: ما کاربران بیشتری نسبت به Windows Mobile و بلک بری داریم

اخبار ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۵

با توجه به سخنان کارمند شرکت Cyanogen، آقای Adnan Begovic، آن ها بیش از 50 میلیون کاربر در سراسر جهان دارند که از تعداد کل استفاده کنندگان ویندوز فون و بلک بری بیشتر است. البته این نیز می تواند به دلیل استفاده ی بسیار زیاد کاربران از سیستم عامل اندروید باشد زیرا رام های این شرکت تنها برای این سیستم عامل توسعه و عرضه می شوند. این در صورتیست که استفاده از سیستم عامل بلک بری تنها به 10 میلیون عدد می رسد.

سیانوژن علاوه بر اینکه برای آن دسته از کاربرانی که گوشی اندرویدی خود را روت کرده اند، کاستوم رام یا همان سیستم عامل سفارشی طراحی می کند، به تازگی دست به ساخت یک سیستم عامل مستقل زده است که هم اکنون بر روی اسمارت فون های معدودی مورد استفاده قرار می گیرد و شاید بزرگترین گوشی هوشمندی که تا به حال از آن استفاده کرده است، OnePlus One باشد.

یکی از دلایلی که کاستوم رام های این شرکت به شدت مورد استقبال قرار می گیرند، استفاده از امکانات بسیار زیاد سفارشی سازیست که هیچ گاه مشابه آن ها را در هیچ نسخه ی سیستم عامل اندروید نخواهید یافت.

انتظار می رود که بعد از انتشار ویندوز 10 موبایل تعداد استفاده از ویندوز فون ها افزایش یابد در صورتی که در حال حاضر این دسته از گوشی های هوشمند، سهم بسیار کمی از بازار موبایل دنیا در اختیار دارند.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید