بروزرسانی جدید Cortana به شما اجازه می دهد تا آن را به عنوان دستیار صوتی پیش فرض اندروید انتخاب کنید

اخبار ، تکنولوژی آینده ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۹

در حال حاضر یکی از پرطرفدار ترین برنامه ها برای تلفن های همراه هوشمند، دستیار های صوتی به شما می آیند. برنامه ای که شاید شرکت اپل با معرفی Siri، آن را به صورت جدی دنبال کرد. در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از این نوع برنامه ها در دسترس است که می توان به S Voice سامسونگ نیز اشاره کرد.

در حالی که چند روز پیش، شرکت مایکروسافت اعلام کرد که دستیار صوتی ویندوز فون برای اندروید منتشر شده است، اکنون نسخه ی برنامه را در این سیستم عامل به 1.0.0.204 بروزرسانی کرده است که قابلیت جدیدی به آن افزوده شده.

مهم ترین جهشی که این دستیار صوتی داشته است، این است که شما می توانید بعد از نصب آن، این برنامه را به عنوان دستیار صوتی پیش فرض دستگاهتان انتخاب کنید تا هر دفعه که دستگاه شما، دستور باز کردن دستیار صوتی را دریافت می کند، یا دکمه ی هوم را فشار دهید، Cortana برای شما ظاهر شود.

هم اکنون این برنامه برای سیستم عامل اندروید به صورت بتا یا آزمایشی در دسترس است و هنوز هیچ تاریخی برای عرضه ی نسخه ی نهایی در دسترس نمی باشد. افرادی که مشتاق به استفاده از این دستیار صوتی هوشمند هستند، هم اینک می توانند با مراجعه به گوگل پلی، در دستگاه اندرویدی خود، نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

قابل ذکر است که اگرچه رابط کابری این برنامه برای سیستم عامل اندروید، دست خوش تغییراتی شده است اما زمانی که نسخه ی نهایی آن منتشر گردد، امکانات کامل آن برای کاربران اندرویدی، قابل استفاده خواهد بود.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید