کوآلکام Snapdragon 616 را نیز معرفی کرد

کوآلکام Snapdragon 616 را نیز معرفی کرد

چند ساعت پیش خبری را منتشر نمودیم که در آن به معرفی دو چیپست جدید شرکت کوآلکام پرداختیم. حال با توجه به اینکه تا عرضه ی Snapdragon 820 زمان زیادی مانده است، این شرکت تصمیم گرفته است تا پردازنده های میان رده ی خود را معرفی کند. در واقع مدل 616 و مدل های 412 و 212، نسخه های آپگرید شده ی Snapdragon های 615، 410 و 210 هستند. البته تغییرات این مدل های پیشرفت داده شده، به قدری نیستند که شگفت آور باشند اما خوب مقدمه ای هستند برای ورود پرچمدار، 820.

اسنپ دراگون 616 تفاوت بسیار زیادی با 615 ندارد و تنها از سرعت کلاک 1 به 1.2 گیگاهرتز ارتقا یاقته است. این در صورتیست که نسخه های 412 و 212 نسبت به مدل های قدیمی تر خود تغییرات بیشتری را شامل شده اند و نتیجه ی بهتری را برای کاربر بر جای می گذارند. در پایین تغییرات کامل را می بینید.

specs

 

شرکت کوآلکام هنوز در رابطه با تاریخ انتشار این چیپست ها صحبتی نکرده است اما انتظار می رود تا قبل از پایان سال جاری میلادی شاهد استفاده از آن ها در اسمارت فون های پایین رده و میان رده باشیم. درباره ی 820 نیز سخنی بر زبان آورده نشده است، اما چیزی که مسلم است این است که این شرکت هیچ گاه دوست ندارد اتفاقات 810 نیز برای این مدل تکرار شود پس بیشترین میزان تلاش خود را خواهد کرد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و