پیش فروش S6 Edge Plus در 21 آگوست برای کره ای ها در دسترس خواهد بود

پیش فروش S6 Edge Plus در 21 آگوست برای کره ای ها در دسترس خواهد بود

در کمتر از 24 ساعت آینده، کنفرانس UNPACKED سامسونگ در شهر نیویورک برگزار خواهد شد. شرکت سامسونگ در این رویداد از دو فبلت Galaxy Note 5 و Galaxy S6 Edge Plus رونمایی خواهد کرد.

با توجه به خبری که Korea Times منتشر کرد، نسخه ی بزرگ تر Galaxy S6 Edge، یک فبلت جهانی خواهد بود در حالی که نوت 5 در فروشگاه های انتخابی سامسونگ در دسترس می باشد.

این منبع هم چنین پیش بینی کرده است که دو فبلت جدید کره ای، به میزان قابل توجهی فروش سامسونگ در سه ماهه ی آخر 2015 را افزایش خواهد داد، در صورتی که پرچمداران حال حاضر این شرکت نیز شامل کاهش قیمت شده اند.

پیش بینی می شود که هر دوی Note 5 و S6 Edge Plus در زمان کمی بعد از رونمایی برای فروش قرار بگیرند. اما گفته می شود که پیش فروش S6 Edge Plus در 21 آگوست برای کره ای ها در دسترس خواهد بود. اما Korea Times اعتقاد دارد که پیش فروش این دستگاه از چهاردهم آگوست آغاز می شود ( حداقل در کره ی جنوبی ).

از طرفی نیز هر سه اپراتور مطرح کره، SK Telecom، KT و LG Uplus پیش فروش این دستگاه را از بیست و یکم آغاز خواهند کرد. به خاطر داشته باشید که کنفرانس معرفی دو فبلت جدید سامسونگ، فردا از ساعت 19:30 در تک فارس به صورت زنده پوشش داده خواهد شد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و