تصویری از Nvidia GTX 950 منتشر شد

تصویری از Nvidia GTX 950 منتشر شد

این اولین باری نیست که ما شایعاتی را در رابطه با Nvidia GTX 950 می شنویم اما با تشکر از VideoCardz، تصویری در دست داریم که وجود این کارت گرافیک را به صورت مستند تایید می کند. این کارت گرافیک در دسته ی کارت های میان رده دسته بندی می شود و به زودی به صورت رسمی توسط Nvidia معرفی خواهد شد.

همانطور که گفتیم تصویر زیر از GTX 950 توسط VideoCardz منتشر شده است که به دست PNY ساخته شده است و دارای 3 سال گارانتی تامین قطعات است. عجیب است که در این پردازنده ی گرافیکی تنها یک فن قرار گرفته است. پیش بینی می شود که به دنبال نسخه های مختلف کارت های گرافیک شرکت انویدیا، 950 نیز دارای نسخه های شخصی سازی شده باشد.

2015-08-12-image

 

تصویری که از این کارت گرافیک در دست است، اطلاعات سخت افزاری آن را بازگو نمی کند اما همانطور که معلوم است، دارای دو پورت DVI خواهد بود که کنار پورت های HDMI و DP قرار گرفته اند.

این پردازنده ی گرافیکی، یک نسخه ی دوباره طراحی شده از کارت گرافیک Maxwell GM206 ساخت همین شرکت است که گفته می شود هسته های آن از نوع 768 CUDA، 48 TMU و 32 ROP خواهد بود.

سرعت کلاک این GPU چیزی بین 1150 تا 1250 مگاهرتز بوده که احتمال می رود با بوستر های مختلف، این عدد به 1450 نیز برسد. احتمال رونمایی از این کارت گرافیک در 17 آگوست وجود دارد و قیمت آن 150 دلار خواهد بود.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و