احتمال دارد iPhone 6s با رم 1GB عرضه شود

احتمال دارد iPhone 6s با رم 1GB عرضه شود

نسل جدید اسمارت فون های شرکت اپل قرار است سپتامبر پیش رو در مراسم اختصاصی شرکت اپل به صورت رسمی معرفی شود و اطلاعات مختصری طی ماه های گذشته از این اسمارت فون هایی که قرار است در این مراسم معرفی شوند منتشر شده است , اما حالا اخباری منتشر شده است که ادعا می کند که حافظه ی رم iPhone 6s قرار است تنها یک گیگا بایت باشد .

پیش از نیز شاهد چنین اتفاقاتی در نسل های قبلی آیفون بودیم , اما اگر این اتفاق تکرار شود به احتمال زیاد دیگر گجت شرکت آمریکایی iPhone 6s Plus نیز دچار سرنوشتی مشابه خواهد شد .

البته این می تواند تنها یک شایعه و یا حتی یک بازی تبلیغاتی از سوی شرکت اپل باشد زیرا نسل S اسمارت فون های آیفون همیشه یک جهش بزرگ در این سری بود و این در حالی است که مدل های دیگر معمولا یک طراحی جدید بودند .

همچنین شایعاتی حول iPhone 6s می باشد که می گوید اینبار iPhone 6s با یک طراحی ظاهری مشابه نسبت به iPhone 6 عرضه خواهد شد , اما چیپ ست این گجت ارتقا پیدا کرده است و از تکنولوژی Force Touch برای صفحه نمایش استفاده می شود , هنچنین این بار دوربین اصلی دوازده مگا پیکسل خواهد بود , حالا که نزدیک به یک ماه تا آغاز مراسم رسمی شرکت اپل مانده است باید صبر کرد و دید که چه اتفاقاتی خواهد افتاد و زیرا همه چیز آن زمان معلوم خواهد شد .

نظر شما چیست آیا اپل این بار هم موفق می شود ؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لیست پرفروش ترین اسمارت فون‌های هفته چهل و دوم سال 2015

به پایان هفته چهل و دوم میلادی رسیدیم