Unpacked 2015: هیچ کدام از کاربران انگلیسی رنگ نوت 5 را تا پایان امسال نخواهند دید!

  • توسط مسعود مقدم
  • ۲۲/۰۵/۱۳۹۴
  • ۰

حتما در بین کاربرانی که اخبار UNPACKED امسال سامسونگ را دنبال کردند، افرادی از کشور انگلیس نیز به صورت زنده این کنفرانس را تماشا می کردند. حال تحت عنوان اخبار این کنفرانس، خبر بدی برای این دسته از افراد وجود دارد و آن این است که هیچ کدام از کسانی که در کشور انگلیس زندگی می کنند، قادر نخواهند بود که تا پایان امسال نسبت به خریداری یک نوت 5 اقدام کنند.

این سوال پیش می آید که چرا سامسونگ این چنین تصمیمی را اتخاذ کرده است؟ خب شاید بتوان گفت این کمپانی فعلا قصد دارد تا بر روی بازار های آسیایی و آمریکایی تمرکز کند و ماه های آینده را به فروش در برخی مناطق اروپایی اختصاص دهد.

هم چنین کاربران انگلیسی در اواسط سپتامبر امسال می توانند یک دستگاه Samsung Galaxy S6 Edge Plus را با قیمت 900 یورو خریداری کنند. همانطور که گفتیم نوت 5 در سه ماهه ی اول 2016 در دسترس این کاربران خواهد بود.

البته به نظر می رسد که این خبر برای نسخه های آنلاک شده ی نوت 5 صدق کند و این احتمال نیز وجود دارد که اپراتور های انگلیسی، در ماه آینده، نوت 5 های تحت قرارداد های خودشان را به این کشور وارد کنند. به هر باید تا ماه آینده صبر کرد و دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس