ظاهرا حل مشکل امنیتی StageFright از چیزی که پیش بینی می شد سخت تر است

ظاهرا حل مشکل امنیتی StageFright از چیزی که پیش بینی می شد سخت تر است

- دراخبار تکنولوژی
76
۰

به نظر نمی رسد که مشکل امنیتی StageFright بخواهد به آسانی دست از سر اندروید بردارد.به نقل از محققان Exodus Intelligence هنوز این باگ امنیتی دست از سر اندروید بر نداشته و هنوز هم حفره های امنیتی وجود دارد. خبری که از سایت Engadget.com منتشر شده می گوید که به طور خلاصه حل کردن این باگ امنیتی قرار است طی 4 پچ به دستگاه های اندرویدی ارائه شود و این خطا را بپوشاند.ظاهرا که پچ قبلی برای 950 میلیون دستگاه فرستاده شده و نتوانسته این مشکل را حل کند.

به نقل از گوگل در حال حاضر 90% از دستگاه های اندرویدی از تکنولوژی ای به نام ASLR بهره می برند که آن هارا در برابر این مشکل حمایت می کند،ما در حال حاضر برای شرکت های اندرویدی دیگر نیز این پچ جدید را ارسال کرده ایم و برای نکسوس های 4/5/6/7/9/10 و همینطور نکسوس پلیر این پچ را منتشر ساخته ایم.

البته این موضوع طبیعی است که خارج از خط نکسوس،بقیه دستگاه های اندرویدی باید منتظر پچ خود باشند زیرا ارسال آن برای بقیه گوشی ها بستگی به کمپانی آن گوشی دارد.با نگاهی امیدوارانه می توانیم در آینده نزدیک دستگاه های اندرویدی خود که جز سری نکسوس ها نیستند را به این پچ آپدیت کنیم

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

معرفی رسمی Vivo V11 Pro در روز ۶ سپتامبر

به نظر می رسد که این گوشی هوشمند