ممکن است ساعت هوشمند ال جی بالا ترین تراکم پیکسلی بین اسمارت واچ ها را داشته باشد

ممکن است ساعت هوشمند ال جی بالا ترین تراکم پیکسلی بین اسمارت واچ ها را داشته باشد

چند سال پیش مفهوم یک ساعت هوشمند یا همان اسمارت واچ ها برای ما شگفت آور بود و اولین اسمارت واچ انقلابی در صنعت تکنولوژی به پا کرد , اما حالا اکثر مردم یک اسمارت واچ به دست دارند و تبدیل به یک چیز روتینی مانند اسمارت فون ها شده است , شرکت های بزرگ هم هر کدام برای اینکه از رقابت جا نمانند هر کدام اقدام به تکاپو در این بازار گسترده می کنند , حال شرکت ال جی گزارش می دهد که در حال ساخت یک ساعت هوشمند است که بالا ترین تراکم پیکسلی را در بین اسمارت واچ خواهد داشت .

با توجه به ادعا هایی که خبر گزاری  Ph android مطرح کرده است که آنها به منابع داخلی شرکت ال جی دارند , ادعا آن ها از این قرار است که ال جی قصد دارد تا ساعت هوشمندی موسوم به LG Nemo را بسازد که 480 × 480 پیکسل تراکم دارد که خود یک حماسه در عصر حاظر اسمارت واچ هاست .

صفحه نمایش LG Nemo برای خود داستانی جدا دارد , گفته می شود که این ساعت هوشمند یک صفحه نمایش 1.3 اینچی خواهد داشت , درست مانند اسمارت واچ دیگر شرکت LG یعنی LG Urbane , این موضوع این معنی را میدهد که قرار است در هر اینچ 340 پیکسل متراکم شود که عددی فوق العاده است . اگر این اسمارت واچ از دست شما رها شود و به زمین بخورد مشکلی نخواهد بود زیرا طبق ادعای ال جی مقاومت آن نیز عالی خواهد بود .

با این حساب تنها نگرانی که پیش خواهد آمد این است که عمر باتری آن چه قدر خواهد بود , مسئله ای که شاید بزرگترین نقطه ضعف اسمارت واچ ها باشد , مشکلی که علاوه بر ساعت های هوشمند در سایر گجت های پوشیدنی نیز وجود دارد , مشکلی که با توجه به تراکم پیکسلی شگفت آور LG Nemo در آن بزرگ تر هم می شود , باید نشست و دید که آیا ال جی قصد دارد تا برای این مشکل چاره ای بیندیشد ؟ تنها چاره صبر خواهد بود , نظر شما چیست ؟ ال جی با این بلند  پروازی ها به پرواز در خواهد آمد ؟ آیا می تواند رقیب سر سختی برای اپل , سامسونگ و دیگر شرکت های فعال در این صنعت باشد ؟ همه چیز را زمان مشخص می کند , نظر خود را با ما در میان بگذارید .

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لیست پرفروش ترین اسمارت فون‌های هفته چهل و دوم سال 2015

به پایان هفته چهل و دوم میلادی رسیدیم