اطلاعاتی جدید از iPhone 6S لو رفت + تصاویر

اطلاعاتی جدید از iPhone 6S لو رفت + تصاویر

حدود یک ماه تا معرفی رسمی آیفون 6اس در میعادگاه اپل مانده است. در این بازه ی زمانی بسیاری از اخبار سرازیر خواهند شد. امروز توسط یک کارخانه چینی که وظیفه مونتاژ آیفون جدید را دارد، تصاویری از نقشه ساخت آیفون 6اس منتشر شد که نشان دهنده وجود دو نسخه 128گیگابایتی و 16گیگابایتی این آیفون جدید است. با توجه به نقشه ساخت این آیفون پرحاشیه، این سری خبری از نسخه 32گیگابایتی نخواهد بود و همان سیستم A8 معروف که در آیفون 6 و 6پلاس دیدیم، نیز در این آیفون وجود دارد و وظیفه پمپاژ انرژی پردازشی به سرتاسر آیفون 6اس را عهده دار خواهد بود.

طبق این تصاویر، اپل از سیستمی جدید و نوپا به نام System In Packing یا SIP استفاده کرده است. این سیستم چندی پیش در اپل واچ مشاهده شد. این تکنولوژی به انسان کمک می‌کند تا اجزای سخت افزاری یک گجت را در فضایی بسیار کمتر جای دهد.

این تکنولوژی جدید تا 15% فضای اشغالی توسط پردازنده را کاهش خواهد داد و با توجه به استفاده اپل در این گوشی هوشمند شیک، می‌توان شاهد ویژگی های جدید تری باشیم. در ضمن باید توجه داشته باش که صد در صد شاهد لنز دوربین برآمده برای اولین بار در تاریخ تلفن های هوشمند چه سامسونگ و چه اپل نخواهیم بود!

اطلاعاتی بیشتر از این نمیتوان کسب کرد جز آنکه در iPhone 6S خبری از نسخه 32GB نبوده و شما قادر به خرید سه نسخه 16GB/64GB/128GB خواهید بود.

Leaked-iPhone-6s-motherboard-schematics (2) Leaked-iPhone-6s-motherboard-schematics (1) Leaked-iPhone-6s-motherboard-schematics

0

ارسال یک دیدگاه