Motorola Moto X به زودی در کانادا نیز عرضه خواهد شد

Motorola Moto X به زودی در کانادا نیز عرضه خواهد شد

چند ساعت پیش طی خبری اعلام کردیم که Motorola Moto X Play به زودی در تعدادی از کشور های اروپایی عرضه خواهده شد اما اکنون مشخص شده است که بعد از این کشور ها، کاربران کانادایی اولین کسانی خواهند بود که می توانند در جمعه ی پیش رو، یک Moto X Play داشته باشند.

شعبه ی موتورولا کانادا هنوز اعلام نکرده است که قیمت این مدل چه مقدا خواهد بود اما انتظار می رود که مدل آنلاک شده ی آن، چیزی حدود 300 دلار قیمت خواهد داشت.

همانطور که پیش تر اعلام شد، این مدل از خانواده ی اسمارت فون های موتورلا در هیچ صورتی به کشور آمریکا ورود نخواهد کرد و همانطور که موتورلا نیز قبلا گفته بود، از آن جایی که این گوشی از شبکه های LTE و GSM پشتیبانی می کند و با اپراتو های T-Mobile و AT&T نیز سازگار است، کاربران آمریکایی می توانند یکی از آن ها را به زودی از کانادا تهیه کرده و آن را در آمریکا استفاده کنند.

Motorola Moto X یکی از بهترین میان رده ها به شمار می آید زیرا این مدل دارای یک باتری 3630 میلی آمپریست که به گفته ی موتورولا تا 48 ساعت استفاده ی عادی را پشتیبانی می کند و در آن یک پردازنده ی 8 هسته ای Snapdragon 615 نیز تعبیه شده است. صفحه نمایش 5.5 اینچی این مدل 1080P Full HD بوده و دو دوربین آن 21 و 8 مگاپیکسلی است.

0

ارسال یک دیدگاه