باندل Xbox One Elite دارای یک هارد 1 ترابایت هیبریدی و کنترلر شخصی سازی شده خواهد بود

مایکروسافت در روز دو شنبه از یک باندل جدید برای اکس باکس وان رونمایی کرد که این دستگاه دارای هارد متفاوت از نسخه ی معمولی و یک کنترلر شخصی سازی شده است که در کنفرانس E3 2015 از آن رونمایی شد.

باندل Xbox One Elite دارای یک هارد یک ترابایت هیبریدی SSD می باشد. همانطور که می دانید این نوع هارد دیسک ها حجم بسیار کوچکی را در مقابل حافظه ای که در اختیار قرار می دهند دارند. مایکروسافت معتقد است که این هارد باعث می شود کهمصرف انرژی کم تر شود و کارایی پردازشی دستگاه 20 درصد افزایش یابد.

همانطور که اشاره کردیم کنترلر بی سیم اکس باکس وان با شکل جدید در کنفرانس E3 2015 معرفی شد که مایکروسافت آن را یکی از حرفی ای ترین کنترلر های ساخته شده تا به کنون می نامد.

این کنترلر به تنهایی با قیمت 149.99 دلار در ماه اکتبر به فروش خواهد رسید که قیمت زیادی نسبت به کنترلر معمولی اکس باکس وان دارد اما به عقیده ی گیمر های حرفه ای این کنترلر کاملا ارزش قیمتش را دارد.

خود دستگاهی که تحت عنوان این باندل به فروش می رسد رنگ مشکی دارد اما مایکروسافت دست به معرفی یک کنترلر جدید زده است که در آن از رنگ های سفید، مشکی و طلایی استفاده شده است که قیمت آن هنوز معلوم نیست.

2015-08-31-image-8

 

 

این باندل در نوامبر امسال با قیمت 499 دلار به فروش خواهد رسید و در این ماه تنها توسط فروشگاه های GameStop و فروشگاه رسمی مایکروسافت به فروش خواهد رسید و بعد از پایان نوامبر می توان آن را از فروشگاه های عمومی نیز تهیه کرد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید