IFA 2015: سامسونگ اولین Blu-ray Player با کیفیت تصویر Ultra-High معرفی کرد

IFA 2015: سامسونگ اولین Blu-ray Player با کیفیت تصویر Ultra-High معرفی کرد

سامسونگ در جریان کنفرانس خود در شهر برلین آلمان و در میعاد گاه ایفا 2015، از بلوری پلیر جدید خود که وضوح الترا- اچ دی داشته و 64 رنگ بیشتر از مدل قبلی خود دارد، رنمایی کرد. این بلوری پلیر از طراحی خمیده بهره برده و بسیار زیبا به نظر میرسد. نام این مدل از بلوری-پلیر UBD-K8500 بوده و دارای 100 گیگابایت حافظه ی داخلی است.

سامسونگ از قیمت این بلوری-پلیر حرفی نزد اما اذعان داشت که قیمت آن کمتر از 500 دلار خواهد بود و در سال آینده در اروپا و آمریکا عرضه ی رسمی خواهد شد. کیفیت تصویر شارپ یا همان 4K، 4 برابر HD بوده و شما از تماشای تصاویر 4K انگشت به دهان خواهید ماند. دیسک هایی که با این کیفیت تصویر عرضه می‌شوند حدود 30 دلار قیمت خواهد داشت.

امروزه بسیاری از تلویزیون های هوشمند جدید از رزولوشن 4K پشتیبانی خواهند کرد و حتی خیلی از گیمر ها در سیستم خود نمایشگر های شارپ به کار برده اند؛ جالب تر از آنکه اولین گوشی با صفحه نمایش شارپ نیز دیروز توسط سونی معرفی شد و حرفی برای گفتن نگذاشت.

این بلو-ری پلیر 100 گیگابایت فضای هارد داشته و میتواند از هارد اکسترنال و دیسک بلوری 4K پشتیبانی کند. به همراه این پلیر یک اسپیکر نیز معرفی شد که در خبر بعدی مفصل به تشریح آن میپردازیم.

0

ارسال یک دیدگاه