T-Mobile بهترین شرایط خرید آیفون 6 اس به صورت قسطی را ارائه داد؛ تنها 5 دلار در ماه!

  • توسط مسعود مقدم
  • ۰۲/۰۷/۱۳۹۴
  • ۰

اپراتور T-Mobile که یکی از بزگترین شرکت های تولید و خدمات وایرلس می باشد در روز چهارشنبه بهترین شرایط را برای افرادی که قصد دارند تا یک آیفون 6 اس یا نسخه ی پلاس آن را به صورت قسطی دریافت کنند، ارائه داد.

این طرح فروش به تمامی افرادی که می خواهند یکی از آیفون های جدید را در نسخه ی 16 گیگابایتی داشته باشند اجازه می دهد تا بعد از دریافت گوشی، ماهانه تنها 5 یا 10 دلار به عنوان اقساط پرداخت کنند. نسخه ی 16 گیگابایتی آیفون 6 اس پلاس در همین طرح تنها ماهانه 9 دلار قیمت دارد. این در حالیست که کاربران باید در ازای دریافت گوشی جدید و پرداخت این مبلغ مناسب در ماه، گوشی قبلی خود را به T-Mobile تحویل دهد. هم چنین افرادی که در حال حاضر یک گوشی هوشمند ندارند نیز می توانند از این شرایط استفاده کنند و آیفون 6 اس 16 گیگابایتی را با پرداخت 20 دلار در ماه دریافت کنند.

رئیس این شرکت آقای John Legere نیز طی حساب کاربری شخصی اش در یوتیوب گفت که این شرایط خرید به میزان فوق العاده زیادی برای کاربران به صرفه است و این پیشنهاد تا کنون باعث شده است تا فروش آیفون های جدید آن ها به میزان زیادی افزایش پیدا کند.

T-Mobile تنها اپراتوری نیست که همچین شرایط خریدی را پیشنهاد می دهد و Sprint نیز در حال حاضر یک لیزینگ 15 دلاری در ی 22 ماهه برای آیفون 6 اس ارائه کرده است. دو اپراتور بزرگ دیگر یعنی Verizon و AT&T هنوز شرایط فروش قسطی آیفون های جدید را پیشنهاد نکرده اند.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس