اندروید 6.0 از پنجم اکتبر شروع به انتشار خواهد کرد؛ اولین دستگاه ها کدامند؟

  • توسط مسعود مقدم
  • ۰۳/۰۷/۱۳۹۴
  • ۰

در حالی که ما می دانیم نکسوس های جدید – که در 29 ماه جاری میلادی رونمایی خواهند شد – از اندروید نسخه 6.0 Marshmallow بهره خواهد برد، اطلاع دقیقی از تاریخ انتشار رسمی این نسخه از سیستم عامل شرکت گوگل نداشتیم. در واقع اصلا مشخص نبود که کدام یک از دستگاه های قدیمی اندرویدی به این نسخه بروزرسانی خواهند شد و یا چه موقع این نسخه برای آن ها منتشر می شود، البته الان دیگر می دانیم!

gsmarena_022201 (3)

با توجه به جدول زمانی انتشار اندروید نسخه 6.0 که در بالا می بینید، یک اپراتور کانادایی اعلام کرده است که اولین دستگاه هایی که به این نرم افزار آپگرید خواهند کرد نکسوس های جدید هستند و کاربران آن می توانند از پنجم اکتبر نسبت به آن اقدام کنند. البته امکان این نیز وجود دارد که تاریخ ها چند روزی تغییر کنند اما اختلاف آن ها چشمگیر نخواهد بود. همانطور که می بینید Xperia Z1 نیز در لیست این اپراتور قرار دارد.

پس اولین اسمارت فون هایی که به اندروید جدید بروزرسانی می شوند، گوشی های نکسوس جدید هستند که توسط LG و Huawei به توسعه و تهیه خواهند رسید. انتظار می رود که در 29 سپتامبر شاهد معرفی رسمی آن ها باشیم در همین راستا به احتمال بسیار زیاد نام این دستگاه ها Nexus 5X و Nexus 6P خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس