Memoto ، انقلابی در صنعت دوربین های فیلم برداری

اخبار ۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۷

Memoto ، انقلابی در صنعت دوربین های فیلم برداری

آیا تاکنون برای ثبت لحظه های زندگی تان از دوربین هایی در ابعاد بزرگ استفاده می کردید ؟ دست نگه دارید ! دیگر لازم به استفاده از دوربین های بزرگ نیست چرا که این گونه دوربین ها را نمی توان در همه جا و در همه ی دقایق به همراه خود داشت.دوربین فیلم برداری به اندازه ی یک بند انگشت سال آینده با قیمت 173 پوند عرضه میشود و میتواند از تمام لحظات زندگی شما عکس برداری کند.

دوربین کوچک Memoto توسط سازندگانی سوئدی ساخته شده و هدف از ساخت آنرا ارائه یک تصویر از تمام لحظات زندگی با اطلاعاتی در مورد محل و زمان ثبت آنها اعلام کرده‌اند.این دوربین به اندازه ی یک تمبر نامه می باشد و می تواند در هر 30 ثانیه یک عکس از محیط جلوی خود به ثبت برساند و در تمام لحظات زندگی  تصویری را ثبت و در جایی برای استفاده در آینده ذخیره می‌کند.برای انتقال تصاویر گرفته شده کافیست شارژر آن را وصل کرده و بعد از اتصال به اینترنت تصاویر خود به خود بر روی یک پایگاه آپلود میشود و می توانید با دادن جزئیات تصاویر گرفته شده را دریافت نمایید.

البته منتقدین آرام نشسته اند و در خصوص این دوربین گفته اند ، این کار باعث به خطر انداختن حریم شخصی افراد شده و بعدها می توان از ان برای باج طلبی و غیره استفاده کرد.

در زیر می توانید تصاویری از دوربین زیبای Memoto مشاهده کنید

 

memoto

memoto_grabmemoto_grab

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید