بهترین و جدید ترین بازی های هفته گذشته برای گوشی های هوشمند

اخبار ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۸

هفته پیش بازی های فوق العاده ای برای گوشی های هوشمند منتشر شد و ما در این لیست قصد داریم تا شما را با بهترین آنها آشنا کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با تکفارس همراه باشید.

این هفته می خواهیم شما را با بهترین و جدیدترین بازی های Android و iPhone هفته گذشته آشنا کنیم، ما نمی دانیم که شما از بازی هایی که در این لیست قرار داده ایم خوشتان می آید یا نه اما اگر به دنبال سرگرمی هستید به شما پیشنهاد می کنم که حتما این لیست را مشاهده کنید زیرا تمام بازی های گنجانده شده در این لیست شما را برای ساعت ها سرگرم خواهند کرد.

Need for Speed: No Limits

Need for Speed™ No Limits
هزینه: رایگان
سبک : ریسینگ
دانلود برای Android | iOS

Need for Speed: No Limits منتشر شد و در آن با چالش های زیادی روبرو خواهیم بود. گرافیک این عنوان به بهترین شکل ممکن طراحی شده است. در این عنوان می توانید رویاهایتان را به حقیقت تبدیل کنید، در این عنوان شما می توانید با ماشین های دنیای واقعی چون Subaru BRZ, BMW M4, McLaren 650s, Porsche 911 و … به خیابان های شهر پا بگذارید و لارم به ذکر است که در این عنوان هزاران نوع شخصی سازی نهفته است. گیمپلی این عنوان دیگر حسابی داینامیک شده است و در آن با وقایع و رویداد های فوق العاده ای از جمله ترافیک، مکان هایی برای پرش و … روبرو خواهید بود.

Shooty Skies

Shooty Skies
هزینه: رایگان
سبک: Endless
دانلود برای iOS
Shooty Skies عنوان جدیدی از سازندگان Crossy Road است و سبک این عنوان شوتر آرکید و در آن با روبات ها به مبارزه خواهید پرداخت، دشمنان شما تلویزیون ها، کاست پلیر و … خواهند بود.

Dim Light

Dim Light
هزینه: $0.99
سبک: تاکتیکی، مخفی کاری
دانلود برای Android | iOS
در عنوان ترسناک ماجراجویانه Dim Light شما در سفری به دنبال پیدا کردن در خروج از این مکان مخوف هستید و تنها روشنایی جهان این عنوان چراغ کاراکتر اصلی بازی است.

AZZL

AZZL
هزینه: $2.99
سبک: پازل
دانلود برای iOS
در این عنوان با یک جهان رنگارنگ روبرو هستید، سبک این عنوان پازل و در آن کاراکتر های دیوانه ای گنجانده شده است.

Storm Casters Ultra

Storm Casters Ultra
هزینه: رایگان
سبک: نقش آفرینی
دانلود برای iOS
این عنوان اکشن شما را برای ساعت ها سرگرم خواهد کرد، در آن با دشمنان متفاوتی روبرو خواهید بود و وظیفه شما این است که با استفاده از قدرتهای خود آنها را از پای در بی آورید.

Ski Safari 2

Ski Safari 2
هزینه: $1.99
سبک: ریسینگ
دانلود برای Android | iOS
در این عنوان شما در نقش یک دختر ایفا نقش می کنید و در این عنوان با سایر وسایل نقلیه چون اسکلی و … روبرو خواهید بود. این عنوان دارای یک مد مولتی پلیر نیز است.

Freeze! 2

Freeze! 2
هزینه: $1.99
سبک: پازل
دانلود برای Android | iOS

سالیان پیش، قهرمان قدیمی ما از Freeze! توسط شیاطین بیگانه ربوده شد و در سیاره ای زندانی شد، حال برادر کوچک او با راکتی که خود ساخته است در سیارات به دنبال بردار خود می گردد.

Paper Monsters Recut

Paper Monsters Recut
هزینه: رایگان
سبک: Platformer
دانلود برای Android | iOS
Paper Monster Recut یک بازی 2D با محیطی 3D است، این عنوان سبکی old school دارد و به نظر من یکی از متفاوت ترین عناوین منتشر شده برای گوشی های هوشمند است و حسابی شما را درگیر خود می کند.

PewDiePie: Legend of Brofist

PewDiePie
هزینه: $4.99
سبک: Platformer
دانلود برای Android | iOS
این عنوان 2D و شخصیت اصلی آن نیز YouTube PewDiePie است و در این عنوان با داستان بامزه ای روبرو خواهید بود.

 

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید