ZTE Axon Pro و مدل جدید آن در آمریکا عرضه شد

ZTE Axon Pro و مدل جدید آن در آمریکا عرضه شد

ZTE آمریکا امروز اعلام کرد که مدل جدیدی از ZTE Axon Pro 64GB عرضه خواهد شد. در حال حاضر مدل 32GB به قیمت 399.98 فروخته می شود و مدل 64GB این موبایل 449.98 دلار قیمت دارد. هردو مدل (Axon Pro (32GB,64GB در دسترس هستند و شما می توانید از طریق فروشگاه های ZTE’s online store, Amazon, Newegg و eBay آنهارا سفارش دهید.

اگر شما نیاز به اطلاعاتی در رابطه با Axon Pro دارید میتوانم به شما بگویم که این موبایل با طراحی جذاب و دارای صفحه بزرگ 5.5 اینچی 4K و پردازنده Snapdragon 810 و همچنین 4GB حافظه داخلی و دوربین عقب با کیفیت 13 مگاپیکسل و دوربین سلفی با کیفیت 8 مگاپیکسل میباشد.

ZTE Axon جدید(نام مشخصی برای آن در نظر گرفته نشده است) یک گوشی هوشمند رده متوسط است که حدودا 329 دلار قیمت دارد و از لحاظ ظاهری شبیه Axon Pro می باشد، ولی دارای صفحه نمایشی کمتر از 5.5 اینج، فول اچ دی، پردازنده Snapdragon 801 همراه با 2GB حافظه داخلی خواهد بود.

ZTE Axon با حافظه 32GB غیر قابل ارتقا و دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی قرار است عرضه شود. هر دو دوربین در حالت فیلمبرداری بر روی کیفیت 1080p قفل شده اند. شبکه LTE نیز طبق معمول در دسترس است. این گوشی بر روی اندروید 5.1.1 آبنبات چوبی اجرا میشود و در همان رنگ های Axon Pro عرضه خواهد شد و شما میتوانید آنرا از فروشگاه های ZTE stores, Amazon, Newegg و eBay سفارش دهید.

0

ارسال یک دیدگاه