Apple iPad Pro هم اکنون در دسترس است

Apple iPad Pro هم اکنون در دسترس است

- دراخبار تکنولوژی

همانطور که پیش تر در خبرها آمده بود، اپل سفارش خرید iPad Pro را در آمریکا شروع کرده است. حال، امکان خرید آنلاین این تبلت 12.9 اینچی در فروشگاه اینترنتی شرکت اپل و نیز در Apple stores ها فراهم شده است.

بدیهی است که بسیاری از کاربران به خرید این تبلت از Apple store موجود در نزدیکی محل سکونت خود استقبال بیشتری نشان دهند. اما، با سفارش آنلاین این محصول (با هزینه ای بیشتر) یک روز زمان لازم است به دست شما برسد. و در صورت ارسال رایگان شما باید روزهای طولانی تری انتظار بکشید که البته برای چنین محصولی چندان هم ساده نیست.

لازم به ذکر است  قلم و کیبورد این تبلت طبق اعلام این شرکت در تاریخ 19 نوامبر عرضه خواهد شد و البته همه اجزاء آن در روز اول خرید دستگاه به دست شما نمیرسد. نکته دیگر اینکه زودترین زمان ممکن برای دریافت این تجهیزات اضافی تاریخ 19 نوامیر میباشد و ممکن است این تاریخ تا روز 30 ام این ماه نیز تمدید شود.

طبق اظهارات اولیه، iPad Pro با ظرفیت 32GB قیمتی برابر با 799 دلار خواهد داشت و تنها امکان ارتباطی آن از طریق Wi-Fi خواهد بود. بسته به افزایش میزان ذخیره سازی مثلا تا 128GB قیمت به 949 دلار افزایش خواهد یافت. در حالی که با اضافه شدن امکان ارتباط از طریق سیم کارت، قیمت به 1079 دلار خواهد رسید. قلم این محصول 99 دلار ازرش داشته ولی کیبورد آن قیمت چشمگیر 169 دلاری خواهد داشت.

متأسفانه عرضه این محصول در سایر کشور ها به آینده موکول شده است. برای مثال فروشگاه های اپل در اروپا اعلام کرده الند که این محصول در نوامبر قابل دسترس است اما تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نیست.

 

 

 

 

0

ارسال یک دیدگاه