اندروید مارشملو برای دستگاه های ال جی جی 4 اروپایی منتشر می شود

  • توسط مبین محمدی
  • ۰۹/۰۹/۱۳۹۴
  • ۰

اگر شما از دارندگان گوشی هوشمند ال جی جی 4 در اروپا هستید و برای انتشار آپدیت اندروید 6.0 مارشملو نمی توانید صبر کنید باید اعلام کنم که شرکت ال جی به سختی روی این مسئله کار می‌کند و برای انتشار زودتر آپدیت این سیستم عامل برای گوشی هوشمند پرچم‌دار خود نگران است، ممکن است که به زودی اندروید 6.0 مارشملو برای پرچم دار شرکت ال جی منتشر شود.

ظاهرا یک آزمایش ساده برای تست اندروید مارشملو روی ال جی جی 4 در لهستان به تازگی در بازار داخلی این شرکت انجام شده است و گزارش های اخیر نشان می‌دهد که انتشار آپدیت در حال انجام شدن برای کاربران است و قرار بر این شده که انتشار جامع آن از اروپا آغاز شود.

آنگونه که مشخص شده است حجم کلی آپدیت اندروید 6.0 مارشملو 1.55 گیگابایت است و انجام به روزرسانی از طریق LG Bridge امکان پذیر است، حال با توجه به گزارشات منتشر شده این روش برای تک تک گوشی‌های هوشمند ال جی جی 4 در کل اروپا کار خواهد کرد و هیچ مشکلی را ایجاد نمی کند. اکنون تنها موضوعی که قابل بحث است زمان و تاریخ اعلام نشده برای انتشار این آپدیت می باشد. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

قبلی «
بعدی »

دانشجوی کارشناسی نرم افزار هستم، طراح گرافیک، در استودیو بازی سازی ژوری مانگ مشغول به کارم، عاشق نوشتن در مورد تکنولوژی هستم، علاقه زیادی هم به دنیای معماری دارم. با وب سایت های مختلفی در این زمینه کار کردم. مدیر وب سایت خانه آی تی از سال 87 تا 89، نویسنده برسام، نویسنده گویا آی تی از آبان 87 تا شهریور 94 که در ماه های آخر سردبیر این مجله بودم. نویسنده وب سایت گرافیکی پرشین جی اف ایکس، نویسنده مجله اینترنتی موبایل مگ، نویسنده فارنت، در حال حاضر هم در زمینه معماری و تکنولوژی مشغول به نوشتم که بیش تر وقتم رو برای تکفارس گذاشتم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس