گوشی های هوشمند با رم 8 گیگابایتی به زودی عرضه می شوند

گوشی های هوشمند با رم 8 گیگابایتی به زودی عرضه می شوند

همانطور که می دانید مقدار سقف استفاده شده از رم در گوشی های هوشمند تاکنون 4 گیگابایت بوده است و این رقم برای گوشی های هوشمند آینده در حال افزایش است و ممکن است که به زودی شاهد ساخت گوشی های هوشمند با رم 8 گیگابایتی باشیم. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

شرکت کوالاکام به تازگی پردازنده اسنپدراگون 820 را راه اندازی کرده است که انتظار می رود در سال آینده روی گوشی های هوشمند پرچم دار دیده شود، که باتوجه به گزارش های موجود این پردازنده خارق العاده تا سقف 6 گیگابایت رم را پشتیبانی می کند.

اکنون به نظر می رسد که برخی جزئیات از پردازنده اسنپدراگون 830 منتشر شده است که انتظار می رود در طول سال 2017 میلادی برای گوشی های هوشمند روانه بازار شود و تا سقف 8 گیگابایت رم را پشتیبانی کند.

پردازنده جدید اسنپدراگون 830 با اسم رمز MSM8998 نام گذاری شده است و شایعه شده که در تولید آن از فراند 10nm استفاده می شود. اما همانطور که می دانید در تولید اسنگدراگون 820 از فرایند 14nm استفاده شده است و در سال آینده میلادی روانه بازر می گردد که انتظار می رود در گلکسی اس 7 وجود داشته باشد. 8 گیگابایت حافظه رم مقداری عظیمی برای یک گوشی هوشمند به شمار می آید و ممکن است که قدری تعجب آور باشد.

حال ما بی صبرانه منتظر پردازنده اسنپدراگون 830 در سال 2017 هستیم، همچنین ممکن است اولین دستگاهی که از آن پشتیبانی می کند گلکسی اس 8 باشد. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

 

 

1+

ارسال یک دیدگاه