20 درصد از مصرف کنندگان آمریکایی گوشی های هوشمند 4 اینچی را ترجیح می دهند

20 درصد از مصرف کنندگان آمریکایی گوشی های هوشمند 4 اینچی را ترجیح می دهند

- دراخبار تکنولوژی, موبایل

بحث امشب ما در تکفارس درباره گوشی هوشمند 4 اینچی آیفون 6 سی است که قرار است در سال 2016 روانه بازار شود با این حال چیزی به پایان سال جاری نمانده است و این دستگاه در آینده نزدیکی پا به بازار گوشی های هوشمند می گذارد، آنطور که پیداست  در دنیای امروزی تکنولوژی قطعا بیش تر مصرف کنندگان جهان فبلت ها را برای خرید ترجیح می دهند و به نظر می رسد که ساخت یک گوشی هوشمند با صفحه نمایش 4 اینچی احمقانه است چراکه این روزها یک صفحه نمایش بزرگ مثل 4.7 یا 5 اینچی برای کاربران راحت بوده و انتخاب صحیحی است، از سوی دیگر هم دستگاه ها با صفحه نمایش بزرگ کارآمد تر است. در ادامه با تکفارس همراه باشید تا به بررسی دقیق تر این موضوع بپردازیم.

اکنون به نظر می رسد که هنوز هم برخی از مشتریان دستگاه های اندازه کوچک را در اولویت خرید قرار می دهند اما ممکن است که این تعداد برای ساخت یک گوشی هوشمند جدید و سود آوری مناسب نباشد. بر اساس یک نظر سنجی که اخیرا توسط Piper Jaffray انجام شده است تعداد 1,077 مصرف کننده در ایالات متحده آمریکا گوشی های هوشند با صفحه نمایش دلخواه خود را پیدا کرده اند و تقریبا از آمار کلی  20.3% از کل مصرف کنندگان این شرکت یک صفجه نمایش 4 اینچی را ترجیح می دهند.

باتوجه به گفته های Gene Munster که یک آنالیزگر است هنوز هم 20% از کاربران گوشی های هوشمند با اندازه صفحه نمایش 4 اینچی را ترجیح می دهند و به دستگاه های اپل قدیمی روی آورده اند حتی زمانی که گوشی های هوشمند با صفحه نمایش 4.7 اینچی پا به بازار گذاشتند دسته گسترده ای از آن ها پس از مدت فراوانی رو به صفحه نمایش های 4.7 اینچی آورند.

این نظر سنجی دنباله هایی را هم داشت و 31.2% از مصرف کنندگان صفحه نمایش 4.7 اینچی را برای خرید ترجیح می دهند و همچنین 21.2% باقی مانده صفحه نمایش های 4.7 اینچی و 5.5 اینچی را برای خرید انتخاب می کنند. البته این آمار به بودجه خرید هم بستگی دارد اما به گفته تحلیلگران این نظر سنجی دقیق است. شما کدام اندازه صفحه نمایش را برای خرید ترجیح می دهید.

 

0

ارسال یک دیدگاه