آموزش حالت افقی نمایشگر برای اندروید (در تمامی برنامه ها)

  • توسط محمدرضا قدمگاهی
  • ۳۰/۱۱/۱۳۹۴
  • ۲

اگر شما نیز از کاربران برنامه هایی مثل اینستاگرام هستید، حتما متوجه شده اید که این برنامه کاربردی فقط بر روی حالت عمودی نمایشگر جوابگو نیاز های شماست. قاعدتا اینستاگرام و رابط کاربریش برای حالت عمودی طراحی شدند، ولی اگر بخواهیم آن را روی حالت افقی هم تست کنیم چه ؟ با تکفارس همراه باشید تا ببینیم چگونه میتوان این کار را انجام داد.

یک برنامه رایگان برای این کار وجود دارد که هر اپلیکیشنی رو مجبور به تغییر حالت خود از Potrait به Land کرده و کار با آن نیز به آسانی فشردن یک دکمه است.

 

وقتی که این اپ را باز کنید، یک منوی بازشونده ظاهر شده که محتوای آن انتخاب حالات مختلف برای نمایشگر است. اگر میخواهید هر وقت به دستور شما صفحه نمایش تغیسر حالت دهد، باید گزینه Set Orientation Automatic (Full) را انتخاب کنید.

اگر گزینه Only Potrait را انتخاب کنید همیشه اینستاگرام در حالت عمودی و اگر گزینه Only landscape را بزنید برنامه ها همیشه در حالت افقی تنظیم می شوند.

وقتی شما این برنامه کاربردی را نصب کنید، با یک اعلان روبرو می شوید که به شما امکان دسترسی سریع تر می دهد. اگر میخواهید از شر این اعلان خلاص شوید کافیست بر روی گزینه Disabled در منوی باز شونده برنامه استفاده کنید. همچنین از همان جا می توانید دوباره حالت فعال یا Enabled را انتخاب نمایید.

کار با این برنامه بسیار بسیار ساده است. فقط کافیست با چند لمس ساده گوشی خود را به حالت های مختلف نمایشی بیرید.

Google Play 

کافه بازارAutomatic-full-will-make-your-screen-rotate-whenever-your-device-rotates.

قبلی «
بعدی »

Instagram: @info.pcbl Gmail: Info.pcbl@gmail.com

۲ دیدگاه‌ها

  1. سلام لینک دانلود برنامه رو یا اسمش رو نگذاشتید تا دانلود کنیم

  2. لینک بازار گذاشته شد…

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس