پیش‌فروش 15000 واحد از HTC Vive در 10 دقیقه

پیش‌فروش 15000 واحد از HTC Vive در 10 دقیقه

- درHTC, اخبار تکنولوژی

همانطور که می‌دانید از دیرو پیش‌فروش هدست واقعیت مجازی HTC Vive آغاز شده است اگرچه قیمت این دستگاه قدری بالا است اما به نظر می‌رسد طرفداران بسیاری را دارد. اکنون باتوجه به گفته یکی از کارمندان شرکت HTC به نام Shen Ye این شرکت توانسته در 10 دقیقه اول فروش 15000 نسخه از دستگاه هدست واقعیت مجازی را بفروشد. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

این کارمند به صورت مستقیم به فروش اشاره نکرده است و فروش 15000 نسخه‌ای را اعلام کرده که متاسفانه هنوز هیچ خبر رسمی از سوی HTC منتشر نشده است اما این خبر در کل برای دوستادارن این تکنولوژی بسیار خوشایند است.

هدست HTC Vive در حال حاضر گران‌ترین هسدت واقعیت مجازی HTC Vive است. قیمت این هدست 799 دلار است که در واقع 200 دلار از Oculus Rift گران‌تر است   اکنون به نظر می‌رسد که سونی می‌خواهد هدست PlayStation VR را ارزان‌تر عرضه کند باتوجه به شایعات قیمت این دستگاه سونی ممکن است بین 400 تا 600 دلار باشد.

در هر صورت این خبر و این مقدار فروش برای HTC بسیار خوشایند است. این شرکت در سال‌های اخیر تلاش بسیاری را د صنعت گوشی‌های هوشمند داشته است. به هر حال هنوز هدست HTC Vive جای رکورد زدن را دارد و اکنون باید منتظر اخبار مربوط به آن باشیم.

 

0

ارسال یک دیدگاه