فروش 100,000 نسخه‌ای از گلکسی اس 7 و اس 7 اج در دو روز اول کره‌جنوبی

فروش 100,000 نسخه‌ای از گلکسی اس 7 و اس 7 اج در دو روز اول کره‌جنوبی

- دراخبار تکنولوژی

اگر به یاد داشته باشید و اخبار گذشته تکفارس را دنبال کرده باشید حتما از این آگاه هستید که چند روز پیش بود سامسونگ دو پرچم‌دار جدید خود را روانه بازار 60 کشور کرد و اکنون گزارشاتی درباره آمار فروش گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج منتشر شده است. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

باتوجه به گزارشات جدید شرکت سامسونگ 100,000 نسخه از این دو دستگاه را در کره جنوبی فروخته است که البته این رقم مربوط به دو روز اول است. یعنی در دو روز اول آغاز فروش جهانی این مقدار را در کره جنوبی یا همان بازار داخلی فروخته است.

اگر به صورت دقیق‌تر بخواهیم به امار فروش اشاره کنیم باید اعلام کنم که سامسونگ در روز اول حدود 60,000 واحد از دو دستگاه را فروخت و در روز دوم هم 40,000 که در نهایت رقم فوق‌العاده‌ای را به جای گذاشته است. حال به نظر می‌رسد که گلکسی اس 7 اج باتوجه به کشورهای دیگر بیش‌تر از نسخه معمولی یعنی اس7 مورد توجه قرار نگرفته است و تقریا 40% از آمار فروش کلی را از آن خود کرده است. البته نسخه اج در سال گذشته فروش بهتری را داشت.

پیش‌ از این شنیده‌ایم که سامسونگ سفارش‌های بیش‌تری را از نسخه اس 7 اج داشته است و انتظار داریم که غول کره‌جنوبی بتواند از هردو دستگاه به اندازه کافی در بازار تولید کند. نظر شما درباره این خبر چیست؟

0

ارسال یک دیدگاه