نسخه Exynos گلکسی اس 7 اج عمر باتری بیش‌تری نسبت به Snapdragon 820 دارد

نسخه Exynos گلکسی اس 7 اج عمر باتری بیش‌تری نسبت به Snapdragon 820 دارد

- درSamsung, اخبار تکنولوژی

سال گذشته بود که پردازنده A9 اپل توسط TSMC و سامسونگ ساخته شد و توسعه دهندگان TSMC عمر باتری بیش‌تری را نسبت به سامسونگ به ارمغان آوردند. اکنون به نظر می‌رسد که نسخه Exynos گلکسی اس 7 اج ورق بازی را برعکس کرده است و در واقع با تست‌های موجود انجام شده عملکرد بهتری را نسبت به Snapdragon 820 دارد. باتوجه به گزارش‌های جدید GSMArena نسخه Exynos عمر باتری طولانی‌تر را ارائه می‌دهد. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

همانطور که می‌دانید گلکسی اس 7 اج دارای باتری 3,600mAh است که ظرفیت بسیاری را برای آن به ارمغان آورده است و بدین منظور ایجاد شده تا عمر باتری بیش‌تری را داشته باشد و اکنون باتوجه به آخرین آزمایشات انجام شده نسخه Exynos تقریبا 98 ساعت عمر باتری را دارد و در صورتی که ویژگی always-on  فعال باشد عمر باتری 78 ساعتی را دارد. این مقادیر اعلام شده در نسخه Snapdragon تقریبا 87 ساعت و با ویژگی always-on تقریبا 63 ساعت اعلام شده است.

با این حال با عمر باتری آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس تفاوت بسیاری را دارد. اگر شما یک کاربر حافظه کار هستید و نیاز به شارژ بیش‌تری در گوشی‌هوشمند خود دارید؟ اگر در طول روز موسقی گوشی می‌دهید و از اپلیکیشن‌های مختلف استفاده می‌کنید گوشی هوشمند گلکسی اس 7 اج نسخه Exynos برای شما بهترین انتخاب است. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

 

 

0

ارسال یک دیدگاه