اپل نسخه‌ی اصلاح‌شده‌ی آپدیت iOS 9.3 را برای دارندگان دستگاه‌های قدیمی‌تر منتشر کرد

اپل نسخه‌ی اصلاح‌شده‌ی آپدیت iOS 9.3 را برای دارندگان دستگاه‌های قدیمی‌تر منتشر کرد

- درiOS, اخبار تکنولوژی

دیروز اعلام شد که اپل منتشر iOS 9.3 را برای آیفون‌ها، آیپدها و آیپاد تاچ‌ها متوقف ساخته است. دلیل چنین اقدامی نیز مشکلاتی بود که از دوشنبه‌ی هفته‌ی قبل که اپل شروع به انتشار این آپدیت کرد، به وجود آمدند. تعداد زیادی از دستگاه‌های iOS قدیمی در معرض خطر بریک شدن پس از نصب آپدیت بودند که همین امر اپل را مجبور کرد انتشار به‌روزترین نسخه‌ی iOS را متوقف سازد. باتوجه به گزارش منتشر شده دارندگان دستگاه در صورتی که رمز عبور خود را اشتباه وارد کند حتی اگر به دلیل فراموشی باشد دستگاه از کار می‌افتد. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

این به بدان معنی است که ممکن است آیفون یا آیپد یک شخص به یک وسیله‌ی تزئینی گران‌قیمت روی میز تبدیل شود. به همین دلیل اپل نسخه جدیدی از آپدیت iOS 9.3 را به منظور رفع اشکالات ضروری که دستگاه‌های متاثر را از ماندن در چرخه‌ی بی‌پایان فعال‌سازی نجات می‌دهد، منتشر کرد. نسخه‌ی جدید آپدیت نیازی به وارد کردن رمز عبور توسط صاحب دستگاه برای دانلود و نصب ندارد. دستگاه‌های متاثر شامل Apple iPhone 5s و Apple iPad Air 2 و قدیمی‌تر هستند.

اگر شما تاکنون iOS 9.3 را در یک iPhone یا iPad قدیمی نصب کرده‌اید، باید دستگاهتان را ابتدا با کامپیوتر شخصی خود سینک کنید و سپس در iTunes نسخه‌ی 13E236 از آپدیت را نصب کنید. از سوی دیگر، اگر شما یکی از دستگاه‌های قدیمی را دارید و هنوز نسخه‌ی OTA آپدیت را نصب نکرده‌اید، از این پس می‌توانید بدون ترس از بریک شدن گوشی یا تبلت‌ خود این کار را انجام دهید.

0

ارسال یک دیدگاه