ضرورت خرید قاب وگرفتن بیمه برای صاحبین Xiaomi Mi MIX

ضرورت خرید قاب وگرفتن بیمه برای صاحبین Xiaomi Mi MIX

خریداران گوشی جدید شرکت   Xiaomi با مشکلی نسبتا جدی در رابطه با صفحه نمایش این گوشی مواجه شده اند ، در ادامه با تکفارس همراه باشید

درست بعد از رونمایی از Xiaomi Mi MIX در اواخر ماه اکتبر ، تصاویری از یکی از این  گوشی ها   منتشر شد که از درون  دستان  صاحبش به زمین افتاده  و صفحه گوشی تماما  خورد شده و کنده شده بود  ،  این  باعث شد که دستگاه به طور کامل  غیره قابل استفاده شود. اما چه انتظار دیگری از یک گوشی با نسبت بدنه به صفحه ی 91 درصد میتوان داشت ؟

اگر شما آنقدر خوش شانس هستید که یک mi mix  برای خود بخرید ، حتما میخواهید که از آن در برابر ضربه ها و آسیب های احتمالی محافظت کنید. تصاویر نشان می دهند که این گوشی ها با یک قاب محافظ  اضافی عمر بیشتری میکنند . چیز دیگری که باید مدنظر داشته باشید بیمه است . بنا به یک گزارش که امروز ( 21 نوامبر ) در چین  منتشر شد ، هزینه بیمه این گوشی برابر است با 36 دلار آمریکا در سال . این یک انتخاب ارزان قیمت برای محافظت از چنین  گوشی با صفحه نمایشیست  که بخش اعظم آن از گلس( glass ) تشکیل شده است . بیمه صفحه نمایش و خرابی های ناشی از آب دیدگی و ضربه را پوشش میدهد.

چندی پیش یک از فعالین ویبو (weibo) تصویری از mi mix خود پست کرد . گوشی از روی میز پایین افتاده و قسمتی از صفحه نمایش کنده شده بود و سوراخی کوچک اما مشخص بر روی گلس محافظ صفحه نمایش آن باقی مانده بود  . او بیان کرد که  طراحی صفحه نمایش گوشی احتمالا معیوب است . ما باید اشاره کنیم که در ساخت صفحه نمایش این گوشی از تکنولوژی گوریلا گلس ( Gorilla Glass) نشده است.

در مجموع با برسی تصاویر  mi mix به این نتیجه میرسیم که خرید قاب و گرفتن بیمه یک سرمایه  گذاری ارزان قیمت برای محافظت از گوشی جدیدتان میباشد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

یک دستگاه جدید به شما اجازه می دهد که تلویزیون خود را به یک تبلت تبدیل کنید

 دستگاهی وارد بازار شده که با آن می