سلفی مرگ!

سلفی مرگ!

- دراخبار تکنولوژی
7
۰

طبق گزارش های جدید ، 127 نفر در 29 ماه گذشته در حال سلفی گرفتن مرده اند. 60% این حوادث در هند و 6.3% آن ها در ایالات متحده رخ داده اند. مرگ سلفی (Selfie Death) به نوعی مرگ گفته می شود که فرد جانباخته می توانست با امتناع از سلفی گرفتن ، جان خود را نجات دهد.

 این پژوهش ، که توسط دانشگاه کارنگی ملون و چند دانشگاه هندی انجام شده ، هشت فاکتور مهم را در “مرگ سلفی” دخیل دانسته. این هشت فاکتور عبارتند از ارتفاع ، آب ، آب و ارتفاع ، قطار ، اسلحه ، وسایل نقلیه ، برق و حیوانات. جالب است بدانید با وجود اینکه ، طبق آمار ، بانوان بیشتر از آقایان سلفی می گیرند ، این آقایان هستند که در هنگام سلفی گرفتن جانشان را به خطر می اندازند. بنا بر نتایج این گزارش 76% از جان باختگان مرد بوده اند . 70% آن ها نیز کمتر از 24 سال سن داشته اند.

این گزارش سعی می کند تا این حوادث را از جنبه علمی و محاسباتی مورد بررسی قرار دهد. شاید هم کمی منطقی و عاقلانه عمل کردن ، بهتر از راه کار های علمی برای جلو گیری از مرگ باشد. واضح است که سلفی گرفتن با یک مار زنگی یا در هنگام راه رفتن روی طناب خطرناک است ؛ پس اگر هنگام سلفی کمی احتیاط کنید ، مطمئنا زنده خواهید ماند و فرصت خواهید کرد سلفی هایتان را مرور کنید.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کوالکام Quick Charge 4.0+ را با 3 بهبود جدید معرفی کرد

شش ماه پیش بود که کوالکام تکنولوجی جدید