عذر خواهی سامسونگ همچنان ادامه دارد!

  • توسط عرفان کرد
  • ۰۴/۰۹/۱۳۹۵
  • ۰

نمایندگی سامسونگ در فرانسه تمام تلاشش را می کند تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد و در این راه هدایایی را به آن ها می دهد. با تکفارس همراه باشید.

گوشی Galaxy Note 7 مشکلات زیادی به وجود آورد ؛ چه برای سامسونگ و چه برای کسانی که آن را خریداری کرده اند. سامسونگ دو هفته بعد از عرضه گوشی مجبور به پس گرفتن گوشی ها و تعویض آن ها با گوشی های جدید شد. گوشی های جدید نیز کارساز نبودند و سامسونگ باز هم آن ها را پس گرفت و تولید این گوشی ها را متوقف کرد. از آن زمان سامسونگ سعی کرده این حوادث را جبران کند. به نظر می رسد در کشور فرانسه تلاش برای جبران خسارت ها بیشتر نیز باشد.

جایگزین کردن گوشی های Galaxy Note 7 مدت هاست که در حال اجرا است اما نمایندگی سامسونگ در کشور فرانسه بار دیگر با ارسال نامه از همه کسانی که این گوشی را خریداری کرده اند عذر خواهی کرده و یک حافظه خارجی 128 گیگابایتی به آن ها هدیه داده.

در این نامه از خریداران Galaxy Note 7 خواسته شده تا در یک مسابقه پیامکی شرکت کنند تا 1000 نفر از آن ها بتوانند یک سفر مجانی به پارک تغییردهنده زندگی سامسونگ (Samsung Life Changer Park) ، پارک تفریحاتی واقعیت مجازی سامسونگ در پاریس ، را تجربه کنند. سامسونگ به همه این افراد پیامکی ارسال می کند و 1000 نفر نخستی که پاسخ پیامک را بدهند یک سفر مجانی به این پارک را تجربه می کنند. نکته جالب اینجا است که سامسونگ وظیفه رفت و برگشت مشتریان را بر عهده گرفته و مشتریان هیچ هزینه ای پرداخت نخواهند کرد. آن ها حتی می توانند یک نفر را به عنوان مهمان همراه خود ببرند. به نظر می رسد که سامسونگ دارد تمام تلاشش را می کند تا رضایت مشتریانش را بدست بیاورد.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس