تاخیر در رونمایی Find 9

تاخیر در رونمایی Find 9

- درOPPO
5
۰

رونمایی شرکت چینی اوپو از گوشی جدیدش به تاخیر افتاده. با تکفارس همراه شوید تا از جزئیاتش با خبر شوید.

دیروز اخباری به گوش می رسید که گوشی هوشمند Oppo Find 9 با تراشه Snapdragon 835 عرضه خواهد شد. بخشی از این اخبار مربوط به تاریخ عرضه این گوشی است که سه ماهه اول سال 2017 پیش بینی شده است. برخی گزارشات نیز گفته بودند که Find 9 با تراشه Snapdragon 821 SoC به بازار خواهد آمد. با تراشه جدید شرکت Qualcomm به نظر می رسد که Find 9 تراشه ای سریع با مصرف انرژی بهینه ای خواهد داشت.

ظاهرا قرار نیست مراسمی توسط شرکت چینی برای رونمایی از این گوشی تا قبل از ماه آوریل برگزار شود. پان جیوتانگ ، آنالیزور چینی ، گفته است که گوشی Find 9 دیرتر از زمان موعود رونمایی می شود و این پروسه با تاخیر مواجه شده است. او همچنین افزود کسانی که نمی توانند بیش از این منتظر Find 9 بمانند ، آن را با OnePlus 3T و یا Vivo Xplay 6 جایگزین کنند.

علاوه بر جیوتانگ یکی از کارکنان شرکت Qualcomm نیز شایعات مبنی بر تاریخ رونمایی از این گوشی را رد کرد. شرکت های سازنده گوشی های هوشمند در سه ماهه اول سال 2017 تراشه های Snapdragon 835 را دریافت خواهند کرد و بعد از آن میتوانند از این تراشه در گوشی هایشان استفاده کنند. با این حساب ممکن است گوشی Find 9 در سه ماهه دوم سال 2017 رونمایی شود.

به نظر می رسد اوپو از سیستم شارژ سریع اختصاصی خودش به جای 4.0 Quick Charge استفاده کند. شارژ سریع اختصاصی اوپو یک باتری 2500 میلی آمپری را در مدت زمان قابل توجه 15 دقیقه شارژ می کند.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کوالکام Quick Charge 4.0+ را با 3 بهبود جدید معرفی کرد

شش ماه پیش بود که کوالکام تکنولوجی جدید