سامسونگ حالا 224 میلیارد دلار می ارزد!

سامسونگ حالا 224 میلیارد دلار می ارزد!

- درSamsung

با وجود مشکلات پیش آمده برای Galaxy Note 7 ، ارزش سهام سامسونگ به بالاترین میزان خود رسیده. با تکفارس همراه شوید

به ماه آگوست بر می گردیم ؛ دو هفته بعد از رونمایی گوشی Galaxy Note 7 ارزش سامسونگ در بازار سهام به 1480 دلار آمریکا رسید که بالاترین میزان این شرکت کره ای ، در تاریخ بود. بعد از این که مشکلات Galaxy Note 7 خود را نشان دادند مشکلات برای سامسونگ شروع شد و با نارضایتی مشتریان و کاهش سرمایه گذاران ، چیزی حدود 14 میلیارد دلار از ارزش سامسونگ کاسته شد.

با وجود از دست دادن 5 میلیارد دلار به دلیل قطع تولید Note 7 ، سهام سامسونگ توانسه 9 میلیارد دلار به ارزش سهامش اضافه کند و آن را به بالاترین میزانش برساند. یک دلیل این اتفاق این است که سامسونگ اعلام کرده که نصف پول آزاد در جریان سال های 2016 و 2017 را صرف افزایش سهام بازار و به اشتراک گذاری بازخرید ها خواهد کرد ؛ بنابراین سود سهام سامسونگ در سال 2016 ، 36% افزایش خواهد یافت. سامسونگ این اقدامات را پس از توصیه های Elliott Management ، صندوق تامینی آمریکایی که صاحب 6% از سهام سامسونگ است ، انجام داد. احتمال می رود که ارزش سهام شرکت سامسونگ به رشد خود ادامه بدهد.

چندی پیش شرکت Elliott Management  از سامسونگ خواسته بود تا برای افزایش ارزش سهام به دو بخش مدیریتی و اجرایی تبدیل شود.

در روز چهارشنبه ، ارزش سهام سامسونگ با 4.2% افزایش به میزان 1496.74 دلار آمریکا رسید تا ارزش سامسونگ به 224 میلیارد دلار برسد.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه