یک دستگاه جدید به شما اجازه می دهد که تلویزیون خود را به یک تبلت تبدیل کنید

یک دستگاه جدید به شما اجازه می دهد که تلویزیون خود را به یک تبلت تبدیل کنید

- دراخبار تکنولوژی

 دستگاهی وارد بازار شده که با آن می توانید اپ ها و بازی های اندرویدی را روی تلویزیون خود اجرا کنید. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

گجت جدیدی بانام Touchjet Wave به تازگی وارد بازار شده. این گجت ادعا می کند که می تواند هر تلویزیونی که صفحه نمایش بزرگی دارد را به یک تبلت اندرویدی تبدیل کند.

برای این که این تبلت بزرگ شروع به کار کند شما باید Touchjet Wave را بالا ی تلویزیون خود نصب کنید، و از آن جا این دستگاه با استفاده از پروژکتور خود تصویر یک دستگاه اندرویدی را روی صفحه ی تلویزیون شما می اندازد. شما می توانید با استفاده از یک گوشی اندرویدی دیگر این تبلت را از راه دور کنترل کنید و یا صفحه ی تلویزیون خود را لمس کنید. سازندگان این گجت اعلام کرده اند که این دستگاه با هر تلویزیونی تا اندازه ی 65 اینچ کار می کند و رزلوشنی در حد 4k دارد.

با قیمت 299.99  دلاری خود Touchje به دنبال آن است که جایگزین ارزان قیمتی برای دستگاه هایی مانند Microsoft Surface Hub که پایین ترین مدل آن  قیمتی در حدود 9000 دلار دارد باشد. این محصول همچنین با عنوان یک وسیله ی سرگرمی خانگی وارد بازار شده است چرا که بسیاری از نرم افزار ها و بازی های اندرویدی را می توان روی آن اجرا کرد. اما این قیمت پایین دلیلی هم دارد، این محصول دارای 16 گیگا بایت حافظه ی داخلی ، 2 گیگ رم، و اندروید ورژن 4.4 کیت کت است.

0

ارسال یک دیدگاه