تبلیغ نسل بعدی پردازند ی اگزینوس، پردازنده ی احتمالی گلکسی S8

تبلیغ نسل بعدی پردازند ی اگزینوس، پردازنده ی احتمالی گلکسی S8

شایعات از این می گویند که ممکن است پردازنده ی جدید شرکت کوالکام یعنی اسنپدراگون 835 برای مدت محدودی پس از عرضه به صورت انحصاری فقط بر روی گلکسی اس 8 استفاده شود اما ما انتظار داریم که سامسونگ همچون دو سال گذشته از پردازنده اختصاصی خود یعنی اگزینوس برای این گوشی ها استفاده کند. اگزینوس 8895 احتمالا پردازنده ای خواهد بود که مسیر موفقیت آمیز اگزینوس 8890 بر روی گلکسی اس 7، گلکسی اس 7 اج و گلکسی نوت 7 استفاده شده بود را ادامه می دهد اما اکنون به نظر می رسد که سامسونگ قصد دارد تا این پردازنده را در سری اگزینوس 9 ارائه کند. در ادامه ی این خبر و جزئیات آن با تک فارس همراه باشید!

اکانت توئیتر سامسونگ اگزینوس با انتشار پیامی از نسل بعدی پردازنده های سری اگزینوس با نام اگزینوس 9 رونمایی کرده است و احتمالا نسل بعدی این پردازنده ها از سری 9 خواهد بود. همانند پردازنده ی اسنپدراگون 835 این پردازنده نیز احتمالا از تکنولوژی 10 نانومتری سامسونگ بهره خواهد برد اگرچه دیگر مشخصات هنوزمشخص نیستند. اگر بر طبق اطلاعات اگزینوس 8895 پیش بینی کنیم، اگزینوس 9 احتمالا از پردازنده ی گرافیکی مالی جی 71 بهره خواهد برد که مزایایی در زمینه ی 4K و واقعیت مجازی دارد. وقتی که بحث به عملکرد می رسد اگزینوس 9 باید از اسنپدراگون 835 برتر عملکرد کند آن هم در حالی که گرمای کمتری نیز تولید می کند.

البته هنوز هیچ چیزی در این نقطه تایید شده نیست و هنوز هم هیچ اطلاعات قطعی ای درباره ی نسل بعدی پردازنده های سامسونگ به دست نیامده است. این که این نسل از پردازنده ها با شماره ی 9 مشخص شوند اهمیت آن ها و اینکه یکی از مهم ترین محصولات سامسونگ یعنی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس را تغذیه می کنند را مشخص می کند. باید منتظر بمانیم و ببینیم سامسونگ چه محصولی را معرفی می کند تا بتواند اسنپدراگون 835 کوالکام را شکست دهد.

نظر شما درباره ی این خبر چیست!؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته