افت ارزش سهام سامسونگ | بازداشت لی تاثیرش را گذاشت!

افت ارزش سهام سامسونگ | بازداشت لی تاثیرش را گذاشت!

- درSamsung
3
۰

روز گذشته خبر بازداشت نایب رئییس سامسونگ، لی جا یونگ، به دلیل رشوه دادن منتشر شد. پس از این اتفاق می توان انتظار داشت که سرمایه گذاران سامسونگ نسبت به این خبر واکنش نشان خواهند داد. با تک فارس همراه باشید.

می شد حدس زد که سرمایه گذاران از این اتفاق افتاده خوش حال نخواهند شد و تصمیمات آن ها به سامسونگ آسیب وارد خواهد کرد. واکنش آن ها نیز همانطور که پیشبینی می شد، بود. ارزش سهام سامسونگ در اوایل امسال با 5.5 درصد رشد، به میزانی بالاتر از سال 2016 رسید. صبح امروز و با گذشت فقط چند ساعت از انتشار خبر بازداشت لی، ارزش سهام سامسونگ به میزان کمتر از 1 درصد کاهش یافت.

سهام سامسونگ پس از باداشت لی به میزان کمی کاهش یافت

مدیر بخش مدیریت سرمایه گذاری کره، جونگ سانگ جین، اعلام کرده که این اتفاق در مدت زمان کوتاه تاثیرش را بر ارزش سهام سامسونگ خواهد گذاشت اما دلیل آن فقط اثرات منفی پیرامون بازداشت لی جا یونگ است و کیفیت و عملکرد سامسونگ هیچ تاثیری بر این اتفاق ندارد.

هنوز معلوم نیست که لی جا یونگ چقدر درگیر این مسائل خواهد بود و ممکن است که مراتب قضایی پرونده لی تا 18 ماه طول بکشد. احتمالا آقای لی مدت زمان زیادی دور از دفترش باشد و باید دید که تاثیر بازداشت او بر روی ارزش سهام سامسونگ، چقدر طول خواهد کشید.

نظراتتان را با ما به اشتارک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کوالکام Quick Charge 4.0+ را با 3 بهبود جدید معرفی کرد

شش ماه پیش بود که کوالکام تکنولوجی جدید