طبق شایعات LG V30 از اسنپ دراگون 835 و 6 گیگابایت رم بهره خواهد برد

طبق شایعات LG V30 از اسنپ دراگون 835 و 6 گیگابایت رم بهره خواهد برد

پردازنده ی اسنپ دراگون 835 کمپانی کوالکام بدون شک مورد انتظار ترین چیپست بالا رده ی امسال می باشد و در حالی که LG G6 ،به دلیل تصاحب کامل اولین سری چیپست های تولید شده اسنپ دراگون 835 توسط سامسونگ (که وظیفه ی تولید آن ها برای کوالکام را بر عهده دارد) برای پرچم دار خود ، از این پردازنده ی قدرت مند استفاده نمی کند اما به نظر می رسد که با این وجود ما همچنان امسال شاهد یک پرچم دار LG با جدیدترین پردازنده ی کوالکام خواهیم بود. طبق این شایعات تازه منتشر شده از چین ، دومین پرچم دار سال 2017 کمپانی LG یعنی گوشی LG V30 از پردازنده ی Snapdragon 835 بهره خواهد برد.

علاوه بر بهره بردن از جدید ترین و قدرت مند ترین چیپست کوالکام ، شایعات حاکی از این است که LG V30 از 6 گیگابایت حافظه ی رم به همراه سیستم دوربین دوگانه و DAC (تبدیل کننده ی دیجیتال به آنالوگ یا Digital to Analog Convertor) جدید برای صدای بهتر نسبت به V20 نیز بهره خواهد برد. همچنین شایعه شده است که LG V30 صفحه نمایش ثانویه که بر روی V20 دیده می شد را کنار گذاشته است و در عوض به همراه چند قابلیت مرموز عرضه خواهد شد که البته در شایعات هیچ اطلاعاتی در مورد این قابلیت ها داده نشده است.

گوشی LG V30، به دلیل مشکل اعلام شده ی کمبود پردازنده ی اسنپ دراگون 835 ایجاد شده توسط سامسونگ که باعث عرضه نشدن گوشی های غیر سامسونگی بهره گرفته از این پردازنده زود تر از ماه مه یا ژوئن شده است ، انتظار می رود که زمانی در نیمه ی دوم سال 2017 در دسترس قرار گیرد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اطلاعات Xiaomi Mi Pad 3 و Mi Pad 3 Pro به بیرون درز کرد

اولین بار اوایل امسال بود که با به