تصاویر جدید گوشی Samsung Galaxy S8 دکمه ی ناوبری مجازی آن را نشان می دهند

تصاویر جدید گوشی Samsung Galaxy S8 دکمه ی ناوبری مجازی آن را نشان می دهند

به تازگی تصاویر زنده ی تازه ای از نسل جدید پرچم دار سامسونگ به بیرون درز کرده است که به ما نگاهی نزدیک به طراحی زیبایی که سامسونگ برای این گوشی در نظر گرفته است را نشان می دهد. از همان ابتدا تمامی شایعات حاکی از آن بودند که گوشی Samsung Galaxy S8 دیگر دارای دکمه ی فیزیکی هوم و یا دکمه های خازنی در زیر صفحه نمایش نخواهد بود. در جدید ترین تصاویر منتشر شده از این گوشی هم می توانیم ببینیم که Galaxy S8 در عوض از دکمه ی میان بر بر روی صفحه استفاده می نماید. برای مشاهده تصاویر جدید به بیرون درز کرده از این گوشی پرچم دار در ادامه با ما همراه باشید.

این دسته ی جدید از تصاویر به بیرون درز کرده کمی تار بوده که احتمالا برای پنهان کردن واتر مارک بر روی آن ها و به دلیل مخفی نگه داشتن منبع اصلی می باشد. یکی از این تصاویر اگر چه گوشی Galaxy S8 را در حال کار کردن به نمایش می گذارد که در آن می توانیم صفحه نمایش و تک دکمه ی میان بر بازگشت را در گوشه ی سمت پایین صفحه نمایش مشاهده نماییم.

این دکمه احتمالا تنها یکی از دکمه های میان بر داینامیک این گوشی باشد و احتمالا دکمه های دیگر نیز هنگام نیاز و بسته به فرمان مورد نظر که نیاز به انجام شدن دارد به نمایش در خواهند آمد.

همچنین تصاویر دیگری از این گوشی نیز در ادامه یافت می شود که در آن ها می توانید صفحه نمایش تقریبا بدون حاشیه گوشی را مشاهده نمایید که به نظر می رسد بر روی آن نوعی شیشه ی محافظ قرار گرفته است.

نظر شما در مورد گوشی پرچمدار Samsung Galaxy S8 چیست؟

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اطلاعات Xiaomi Mi Pad 3 و Mi Pad 3 Pro به بیرون درز کرد

اولین بار اوایل امسال بود که با به