گوشی های هوشمند و تصادفات | با گسترش استفاده از گوشی ها هوشمند تصادفات نیز افزایش می یابند

گوشی های هوشمند و تصادفات | با گسترش استفاده از گوشی ها هوشمند تصادفات نیز افزایش می یابند

- درتکنولوژی آینده
13
۰

تعداد تصادف ها در ایالات متحده آمریکا در حال افزایش است و از همین رو، فعالیت شرکت های بیمه خودرو نیز بیشتر شده است. شاید دلیل این اتفاق استفاده بیش از حد از گوشی های هوشمند در هنگام رانندگی است. با تک فارس همراه باشید.

بنا بر تحقیقات جدید یکی از بزرگترین شرکت های بیمه اتومبیل ایالات متحده، State Farm، حدود ۳۶% از افراد حاضر در این تحقیق اعتراف کرده اند که در هنگام رانندگی مشغول ارسال پیام برای دیگران شده اند در حالی که ۲۹% از این افراد گفته اند که در هنگام رانندگی از مرورگر گوشی هایشان استفاده کرده و در اینترنت جست و جو می کنند، آماری که نسبت به سال های گذشته افزایش نگران کننده ای داشته است. تعداد افراد شرکت کننده در این پرس و جوی State Farm که از گوشی های هشومند استفاده می کنن از ۵۲% سال ۲۰۱۱ به ۸۸% رسیده است.

این که بی دقتی رانندگان و افزایش تصادفات و افزایش کاربرانی که از گوشی های هوشمند استفاده می کنند چه رابطه ای با یکدیگر دارند هنوز مشخص نیست اما محققان معتقدند که مشکل می توانید پیچیده تر باشد چرا که بسیاری از کسانی که تصادف می کنند به استفاده از گوشی های هوشمند اعتراف نمی کنند.

البته همه دلایل به تکنولوژی مربوط نمی شوند و دلایلی مانند کم بودن نرخ سوخت نیز باعث افزایش تعداد خودرو ها و در نتیجه افزایش تصادفات می شود.

آیا شما نیز معتقدید که افزایش تعداد گوشی های هوشمند و کاربران آن با تعداد تصادفات رابطه مستقیم دارند؟ نظراتتان را با ما به اشتراگ بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کوالکام Quick Charge 4.0+ را با 3 بهبود جدید معرفی کرد

شش ماه پیش بود که کوالکام تکنولوجی جدید