پتنت های جدید سامسونگ | بدنه صاف و خمیده در سری های آینده ی گلکسی S

پتنت های جدید سامسونگ | بدنه صاف و خمیده در سری های آینده ی گلکسی S

سامسونگ برنامه دارد تا دوباره گوشی های خمیده را به بازار عرضه کند، از کجا می دانیم؟ با توجه به پتنت هایی که این شرکت در سال های اخیر ثبت کرده است و این که به نظر گوشی های خمیده برای سامسونگ چیزی بیش از برنامه ای برای پر کردن اوقات فراغت است. در حال حاضر ما با برنامه های سامسونگ برای استفاده از صفحات نمایش خمیده در زبان طراحی محصولات خود آشنا و آگاه هستیم. در همین اواخر نیز پتنت های بیشتری از جمله صفحه نمایش خمیده ی گوشی گلکسی اس 7 اج با بدنه ای شبیه بدنه ی گوشی گلکسی اس 5 دیده ایم و امروز این طراحی مجددا دیده شده است اما با بدنه ای با طراحی ای جدید. در ادامه ی این خبر و جزئیات آن با تک فارس همراه باشید!

اول بگذارید به سراغ طراحی تخت قسمت پشتی گوشی برویم. طراحی سری گلکسی اس که در پتنت پایینی می بینیم نشان می دهند که این گوشی با داشتن صفحه نمایشی خمیده بدنه ای تخت دارد. قسمت پشتی تخت این گوشی همچنین از یک دوربین غول پیکر بهره می برد که یک قسمت گرد نیز در زیر آن قرار دارد که به نظر می رسد محل قرار گیری فلاش و حسگر تشخیص ضربان قلب در گوشی های حال حاضر سری گلکسی اس و گلکسی نوت باشد.

اگرچه دوربین را نمی توان با هیچ چیزی جز دوربین گلکسی اس 5 اشتباه گرفت و اسپیکری که در قسمت پشتی این گوشی قرار دارد نیز شبیه هیچ چیزی جز اسپیکر های گلکسی اس 5 نئو و گلکسی نوت 4 نیست.هیچ دکمه ی فیزیکی ای در دو سوی گوشی وجود ندارد که احتمال این را به وجود می اورد که دکمه های داخل صفحه نمایش از گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس که پرچم داران این شرکت هستند به گوشی های میان رده نیز منتقل شوند.

چیزی که این طراحی تایید می کند این است که احتمالا سامسونگ تصمیم دارد تا صفحات نمایش خمیده را به نسخه های آینده ی قیمت پایین گلکسی اس بیاورد.

نگاهی به طراحی های بالا بیاندازید و نظرات خود درباره ی آن هارا با ما به اشتراک بگذارید!

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته