گلکسی اس 8 در جمعه 21 آپریل به بازار عرضه خواهد شد

گلکسی اس 8 در جمعه 21 آپریل به بازار عرضه خواهد شد

سامسونگ به احتمال زیاد گوشی مورد انتظار گلکسی اس 8 و برادر بزرگ تر آن یعنی گلکسی اس 8 پلاس را در جمعه 21 آپریل در بازار های جهانی عرضه خواهد کرد. به نظر می رسد که بر طبق گزارشات رسیده سامسونگ قصد ندارد که این محصول را یک هفته زودتر در کشور خود یعنی کره ی جنوبی عرضه کند از زمان قبلی عرضه کند_ همانند کاری که با گلکسی نوت 7 کرد تا مطمئن شود این محصول احتیاجات لازم برای عرضه در دیگر بازار ها را دارد. در ادامه ی این خبر و جزئیات آن با تک فارس همراه باشید!

این اطلاعات را یکی از کارمندان بلند مرتبه ی یکی از شرکت های مخابراتی منتشر کرده و همچنین اضافه کرده که در صورتی که واکنش های جهانی به ال جی جی 6 که در تاریخ 10 مارچ عرضه می شود مثبت نباشد سامسونگ پیش فروش گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس را زودتر از تاریخ مقرر اعلام خواهد کرد در حالی که هنوز تاریخ احتمالی این کار مشخص نیست.

باید این نکته را ذکر کنیم که آخرین تاریخ احتمالی عرضه کاملاً محتمل به نظر می رسد. در 20 دسامبر سال گذشته ی گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ احتمالا فروش گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 + را از 18 اپریل که انتظار می رفت زمان معرفی این محصول باشد به 21 اپریل تغییر داده است که به نظر واقعی تر می رسد. علی الخصوص ممکن است که محصول با تاخیر کوتاه مدتی در عرضه به بازار نیز مواجه شود.

نظر شما درباره ی این خبر چیست!؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته