نظارت شدید سامسونگ بر مبالغ اهدایی به سازمان های خیریه پس از رسوایی لی جا یونگ

نظارت شدید سامسونگ بر مبالغ اهدایی به سازمان های خیریه پس از رسوایی لی جا یونگ

- درSamsung
4
۰

با توجه به بازداشت نایب رئیس سامسونگ، لی جا یونگ، امروز این شرکت تضمین کرده است که تمامی پول های اهدایی به سازمان های خیریه، با جدیت تحت کنترل و نظارت قرار خواهد گرفت. با تک فارس همراه باشید.

بدین ترتیب از این به بعد شرکت کره ای، هرگونه پرداخت بیش از 1 میلیارد وون (882460 دلار) را در یک کمیته مدیران مستقل مورد بررسی قرار خواهد داد و نتایج آن را به اعلام همگان خواهد رساند. پیش از این فقط هزینه های بیش از 680 میلیارد وونی (600773200 میلیون دلار) مورد بررسی قرار می گرفت.

این حرکت سامسونگ برای پاکسازی نامش از هرگونه اتهام و جلب رضایت و اعتماد کاربران پس از رسوایی به وجود آمده، می تواند مثمر ثمر واقع شود.

کسانی که از داستان لی جا یونگ مطلع نیستند لازم است بدانند که او پس از سکته قلبی پدرش به عنوان عضو ارشد این شرکت فعالیت می کرد و مبلغ 36 میلیون دلار را به سازمان های خیریه متعلق به رئیس جمهور این کشور، چوی سوون سیل، اهدا کرد.

بنا بر گزارشات، آقای لی این مبلغ را اهدا کرد تا حمایت مسئولین کره جنوبی را برای ادغام دو تا از زیر مجموعه های سامسونگ بدست بیاورد. هدف آقای لی این بود که این حرکت به راحتی هرچه تمام تر صورت بگیرد اما ظاهرا همه چیز برعکس شد.

نظراتتان را با ما به اشتارک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کوالکام Quick Charge 4.0+ را با 3 بهبود جدید معرفی کرد

شش ماه پیش بود که کوالکام تکنولوجی جدید