نوکیا 3310 فعلاً در آمریکا عرضه نخواهد شد

نوکیا 3310 فعلاً در آمریکا عرضه نخواهد شد

نوکیا 3310 فعلاً در آمریکا عرضه نخواهد شد! با ادامه خبر همراه تک فارس باشید.

شاید باور نکنید ولی برنده حقیقی همایش MWC امسال گوشی جدید نوکیا یعنی 3310 است: این گوشی ریزه میزه و جالب توانست از دو جهت گوی سبقت را از تمامی رقبای پرچمدارش برباید، یکی به خاطر جنبه های نوستالژیکی که در خود دارد و دیگری به خاطر آن که هیچکس، عملاً هیچکس انتظار معرفی چنین چیزی را در این همایش که بزرگ ترین همایش موبایلی سال است نداشت. متاسفانه، باید گفت که علاقه مندان به این گوشی که در ایالات متحده زندگی می کنند نمی توانند رنگ این گوشی را حداقل فعلاً ببیند، آن هم به این خاطر که این گوشی سخت افزار لازم برای کار کردن در این کشور را ندارد.

در حالی که این گوشی به خوبی از دامنه فرکانس 900 مگاهرتز پشتیبانی می کند، یعنی این گوشی هیچ محدودیتی برای استفاده در آسیا و اروپا نخواهد داشت، ولی از دامنه فرکانس 850 مگاهرتز که مختص به خرده فروشی های آمریکا است پشتیبانی نمی کند. در یک گفت و گو با سی نت (CNet)، جناب پاتریک مرکنتون (Patrick Mercanton) که رئیس جهانی بازاریابی این شرکت است، اعلام کرده بود که آن ها دوست دارند تا این گوشی در آمریکا نیز عرضه شود، ولی هنوز با هیچ یک از 4 خرده فروشی اصلی این کشور قراردادی را به امضا نرسانده اند. او همچنین اضافه کرد که این کمپانی دوست دارد تا این گوشی عرضه ای جهانی داشته باشد.

به هر صورت، خریداران آمریکایی نباید در سه ماهه دوم سال 2017 که این گوشی به بازار عرضه می شود به ای بی (eBay) یا آمازون هجوم ببرند، چرا که در آن صورت دستگاهی خریداری می کنند که به مانند یک تکه پلاستیک کاملاً غیر قابل استفاده است. البته اگر HMD Global خبری را در مورد عرضه این گوشی در آمریکا منتشر کرد، ما به شما اطلاع خواهیم داد.

نظر شما در رابطه با این محصول نوکیا چیست؟ آیا خرید آن عقلانی است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با